Штемпельна продукція - купити печатки та штампи, дейтери та нумератори
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штемпельна продукція

Компанія Olavtex займається виготовленням печаткової продукції будь-якої складності. У нас можна замовити виготовлення дейтерів, круглих печаток, нумераторів, факсіміле, штампів. Виготовлення пристроїв здійснюється на сучасному лазерному обладнанні в найкоротший термін.

Ми пропонуємо широкий вибір печаткової продукції:

 • Круглі печатки, має юридичну силу і виконується після подання реєстраційних документів. Печатка може виготовлятися особисто та на підприємство, з вказівкою назви фірми, ІПН та адреси. В якості захисту використовуються складні рельєфні малюнки при виготовленні відбитка.
 • Штампи виготовляються без подання документів і, як правило, містять додаткову інформацію. На них відображається адреса компанії, напис "документ засвідчено", "медичний огляд пройдено" і так далі.
 • Факсиміле - це відбиток підпису. Виготовляється пристрій різної складності. Для створення підпису потрібно підписатися і просканувати документ. Використовуючи сучасні технології, штамп з підписом буде виконаний протягом кількох годин.
 • Рельєфні печатки залишають на папері красивий випуклий відбиток, надаючи документу солідності. Часто використовуються в адвокатських конторах та великих компаніях. Завдяки різній глибині рельєфу, таку печать неможливо фальсифікувати.
 • Датери використовуються поштовими, транспортними та банківськими установами для встановлення на документі дати. Штамп зручний у використанні і економить час в процесі роботи, виключаючи помилки в написанні дат.
 • Нумератори використовуються для нумерації документів і застосовуються в різних компаніях. Вартість пристрою залежить від кількості розрядів.
 • Штемпельні подушки – використовуються для заливки фарби для печаток. Подушки йдуть в коробочці, що дозволяє їх зберігати в будь-якому місці і не допустити потрапляння пилу і бруду.
 • Футляри для печаток виготовляються з якісного матеріалу. Їх використовують для зберігання пристрою від пошкоджень, що важливо, якщо печать транспортується.

Також у нас можна придбати штемпельну фарбу, оснастку для штампів і печаток, та інші аксесуари. За бажанням клієнта ми можемо розробити індивідуальний макет відбитка майбутньої печатки і після узгодження деталей з замовником відразу приступаємо до роботи.

Види печаткової продукції

При виготовленні печаток, штампів, дейтерів і факсіміле важливу роль відіграє корпус пристрою. Перевага віддається автоматичному виду. В корпус вбудовується штемпельна подушка, і при натисканні на корпус, відбиток автоматично змащується фарбою, залишаючи на папері чіткий слід.

Ручний тип пристрою коштує дешевше, ніж автоматичний, але значно поступає в експлуатації. До нього потрібно окремо купувати штемпельну подушку. Також існує можливість виготовлення компактних кишенькових штампів і печаток, які буде зручно транспортувати.

Печатки і штампи виготовляються з двох видів матеріалу: пластик і метал. Металеві штампи і печатки за вартістю перевищують пластикові, але не відрізняються за міцністю і надійністю експлуатації.

Як зробити замовлення

Щоб зробити замовлення можна скористатися спеціальною онлайн-формою на сайті. Також замовлення приймаються по телефону в робочі години нашого магазину. Після обговорення макета і дизайну майбутнього пристрою, печать відправляється на виготовлення. Відправка готового виробу здійснюється зручним для клієнта способом. Компанія "Olavtex" дорожить репутацією, тому пропонує тільки якісний товар і вигідні умови співпраці.

Питання-відповіді (FAQ)

► Чи потрібні дозволи на виготовлення печатки?

З 21 лютого 2011 року виготовлення круглих печаток юридичних і фізичних осіб, незалежно від форми власності, державних установ відбувається без оформлення дозволів від МВС України! У зв'язку з цим повна відповідальність за виготовлення та використання круглих печаток (включаючи кримінальну, згідно ст. 358 ККУ) тепер лежить на керівниках підприємств і особисто на всіх фізичних осіб, які потребують використовувати круглі печатки в своїй діяльності. Всі круглі печатки, виготовлені у нашій компанії, обов'язково реєструються, відбитки зберігаються в архіві.

► Що потрібно для виготовлення круглої печатки?

 • Для юридичних осіб: ідентифікаційний код або копія виписки з державної реєстрації.
 • Для фізичних осіб: ідентифікаційний код або копія виписки з державної реєстрації.
 • Для лікаря: копія диплома лікаря і/або дані для друку.
 • Для адвоката: копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю і/або дані для друку.
 • Для нотаріуса: копія реєстраційного свідоцтва і/або фотографія в хорошій якості, паспорт або ID-карта при отриманні.

► Які матеріали використовують для виготовлення печаток?

Компанія Олавтекс виготовляє печатки і штампи згідно з ГОСТом, шляхом лазерного гравіювання на фоточутливому полімері (гумі).

► Яка різниця між оснасткою і клише?

Клише – це полімерна або гумова частина печатки, яка може бути круглою, прямокутною, овальною, трикутною і т.д. Після взяття відтиску клише в штемпельне чорнило (фарбу) і подальшого відбиття на папері ви отримуєте бажаний відтиск із зображенням і текстом. У категорії круглі печатки в нас розміщені відтиски клише.
Оснастка – це пластикова, металева або дерев'яна конструкція, до якої прикріплюється клише. Ви зможете купити в категорії Оснастка для круглих печаток. Вони бувають автоматичні, ручні і рельєфні.
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин