Круглі печатки для документів - зробити печатку фіз і юр особи Київ
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Круглі печатки

Будь-який офіційний документообіг сьогодні потребує наявності атрибутів, які є підтвердженням безпеки. Одними з них стали печатки, які вважаються невід'ємними елементами для документації. Багатьом спеціалістам досі потрібна офіційна штемпельна продукція.

Різновиди печаток для документів

Круглі печатки для документів відрізняються між собою призначенням: виділяють штемпельну продукцію для фізичних та юридичних осіб. Розрізняють різні види печаток для фізичних осіб. Наприклад:

 • Печатка лікаря. Після закінчення медичного ВНЗ або втрати лікарем старої печатки необхідне виготовлення нового. Цей тип штемпельної продукції не лише суттєво спрощує щоденне ведення документації, а й потрібний для законного засвідчення лікарняних, довідок, рецептів, медичних книг та профілактичних оглядів. Загальноприйняті стандарти: кругла форма та діаметр 24-32 мм. Можна також вказувати спеціалізацію: уролог, хірург, терапевт, акушер-гінеколог тощо
 • Печатка нотаріуса. Нотаріус – представник державної влади, до обов'язків якого входить щоденне засвідчення документації: актів, довідок, копій. Нотаріальні печатки відносяться до штемпельної продукції високої відповідальності та важливості, через що мають відрізнятися безліччю захисних елементів для запобігання підробці. Саме тому Міністерством Юстиції затверджено перелік вимог щодо виготовлення круглих печаток для нотаріусів.
 • Печатка ФОП. Хоча законодавство України і не зобов'язує підприємців використовувати подібний діловий атрибут, він набагато спрощує співпрацю з фінансовими організаціями та потенційними партнерами. Також печатка ФОП вважається гарантією захисту документів від підробки, що покращує репутацію та імідж бізнесмена.

Печатки юридичних осіб (ТОВ, ПАТ, ГО, ТОВ) необхідні для підтвердження заяв, зобов'язань та рішень. Їхнє виготовлення суворо регламентоване законодавством. Відбиток має бути чітким, містити всю необхідну інформацію, щоб уникнути непорозумінь та сумнівів щодо його справжності.

Яка інформація повинна знаходитися на круглiй печатцi

Дані на відбитку залежать від діяльності власника. Як правило, на круглiй печатцi вказуються:

 • персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові;
 • назва та вид організації;
 • тип діяльності;
 • ідентифікаційний або реєстраційний номер;
 • офіційно зареєстрований логотип компанії;
 • адреса.

У деяких випадках потрібний гербова державна печатка: така штемпельна продукція передбачає розташування герба України в центрі відбитка. Подібні печатки можуть використовуватися лише державними установами та уповноваженими особами.

Як купити круглу печатку

Компанія «Олавтекс» спеціалізується на виготовленні штемпельної продукції. У нас ви можете замовити круглу печатку з оснасткою будь-якого типу: автоматичною або ручною. Оптимальним варіантом є перший тип корпусу, оскільки він набагато зручніший в експлуатації та довговічний.

Виготовлення круглої печатки – відповідальне та непросте завдання. Компанія гарантує високу якість, професіоналізм, грамотність та оперативність. Оформлення замовлення здійснюється за таким алгоритмом:

 • вибір макету та типу оснащення;
 • визначення термінів виготовлення;
 • доставка на вибір клієнта: кур'єром або самовивіз із офісу.

У магазині круглих печаток Ви можете замовити:

 • Кругла печатка Shiny – гарантує отримання ідеально рівного Виразного відбитка. Сьогодні вважається одним із найбільш затребуваних та надійних типів оснащення.
 • Кругла печатка австрійського бренду Colop виготовляється з високоміцного та приємного на дотик пластику. Зазори між деталями мінімальні.
 • Кругла печатка Trodat – приклад ідеальної австрійської якості . Завдяки наявності прозорого панорамного віконця можливе проставлення ідеально рівних штампів.

Для оформлення замовлення, зв'яжіться з менеджером компанії або залиште заявку на сайті, щоб узгодити всі дані щодо виготовлення печатки.

Питання-відповіді (FAQ)

► Чи потрібні дозволи на виготовлення печатки?

З 21 лютого 2011 року виготовлення круглих печаток юридичних та фізичних осіб незалежно від форм власності, державних установ проводиться без оформлення дозволів МВС України! У зв'язку з цим вся відповідальність за виготовлення та використання круглих печаток (в т.ч. та кримінальна: ст. 358 ККУ) тепер лежить на керівниках підприємств та особисто на всіх фізичних особах, які мають потребу використовувати круглі печатки у своїй діяльності. Всі круглі печатки, виготовлені в нашій компанії, обов'язково реєструються, відбитки зберігаються в архіві.

► Що потрібно для виготовлення круглої печатки?

 • Для юр. осіб: ідентифікаційний код або копія виписки про державну реєстрацію.
 • Для фіз осіб: ідентифікаційний код або копія виписки про державну реєстрацію.
 • Для лікаря: копія диплома лікаря та/або дані для печатки.
 • Для адвоката: копія свид-ва про право зайняття адвок. діяльністю та/або дані для печатки.
 • Для нотаріуса: копія реєстрацій. посвідчення та/або фотографія у високій якості та паспорт або ID карта при отриманні.

► Яка різниця між оснасткою та кліше?

Кліше – це полімерна або гумова частина печатки, яка може бути круглою, прямокутною, овальною, трикутною тощо. Після фарбування кліше в штемпельне чорнило (фарбу), та подальшого віддрукування на папері, Ви отримуєте бажаний відбиток із зображенням та текстом. У категорії круглі печатки у нас розміщені відбитки кліше.
Оснастка – це пластикова, металева або дерев'яна конструкція, до якої кріпиться кліше. Її Ви зможете купити в категорії Оснащення для круглих печаток. Вони бувають автоматичні, ручні та рельєфні .
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська