Факсиміле печатка - виготовити та зробити печатку підпис у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Факсиміле

Сортувати

Факсиміле печатка

Факсиміле

В офіційному документообігу для ідентифікації, погодження та затвердження різних документів застосовується особистий підпис відповідальної особи. Тому керівникам підприємств та різних організацій доводиться власноруч підписувати величезну кількість паперів. Це незручно і займає величезну кількість корисних часів, особливо коли стосується документів малої важливості. Тому сьогодні дуже поширене використання штампу факсиміле. Такі штампи дозволяють автоматизувати проставлення точної копії оригінального особистого підпису. Компанія Olavtex виробляє якісне та недороге виготовлення факсиміле підпису. У нас ви можете швидко та просто замовити печатку факсиміле в комплекті з автоматичним або ручним оснащенням .

Що таке факсиміле підпису

Факсиміле або печатка підпису – це штамп, який за допомогою чорнила виконує відбиток на папері у вигляді точної копії підпису. Для того, щоб зробити факсиміле дозволів від органів внутрішніх справ або інших дозвільних організацій, не потрібно. За допомогою факсиміле керівника оптимізується процес роботи з документацією всередині підприємства та значно заощаджується час працівників.

Ви можете зробити факсиміле для підписання таких документів:

  • офіційні листи;
  • цивільно-правові договори;
  • акти приймання-здачі виконаних робіт чи послуг;
  • документи щодо заробітної плати;
  • внутрішні накази та розпорядження по підприємству;
  • касові документи;
  • документація з обліку сировини та матеріалів.

При цьому законодавством не передбачено використання печатки копії підпису для засвідчення грошових чеків, платіжних вимог та доручень, заявок на купівлю чи продаж іноземної валюти.

Що являє собою факсимільна печатка

Виготовлення печаток факсиміле проводиться із спеціальної зносостійкої гуми для лазерного гравіювання. Печатка для зручності використання зазвичай встановлюється на автоматичне оснащення. При якісному виготовленні відрізнити відбиток від рукописного підпису практично неможливо. Дуже зручно, що факсиміле директора дозволяє підписувати деякі документи навіть за відсутності керівника на робочому місці.

Де можна замовити факсиміле підпису на вигідних умовах

Магазин печаток та штампів Olavtex пропонує замовити факсиміле на найвигідніших умовах. Для замовлення необхідно відтворити свій підпис на білому аркуші паперу за допомогою гелевої ручки з чорним чорнилом. Потім слід відсканувати частину листка з підписом в електронну форму з роздільною здатністю не менше 600 dpi. Після цього завантажте файл у спеціальну форму на сторінці замовлення. Наші фахівці виготовлять гумове факсиміле, яке можна купити з доставкою в будь-який регіон України. Якщо вам потрібне якісне факсиміле, ціна в нашій компанії буде найкращою на вітчизняному ринку. На виріб надається гарантія на строк до 120 місяців.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська
Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.