Штампи самонабірні - купити набірний друк Colop та Trodat у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штампи самонабірні

Сортувати

Штамп самонабірний

Штампи самонабірні

Самонабірні печатки та штампи – інструменти, що належать до штемпельної продукції. Оснащення відрізняється тим, що надає необмежені можливості зміни інформації, що переноситься на документи. Такий вид офісного обладнання стає все популярнішим серед приватних підприємців та у великих організаціях. Купити самонабірний штамп - найбільш вигідне рішення, оскільки замовляти нові печатки та штампи при внесенні найменших змін до інформації про організацію дуже накладного процесу.

Принцип дії

Штамп пластиковий самонабірний є оснасткою з порожнім кліше, в які набирається будь-який необхідний для відбитка текст. Кількість рядків, залежно від моделі, варіюється від 2 до 8. Незалежно від того, штамп самонабірний 2 рядки або штамп самонабірний 5 рядків комплектація пристрою не змінюється.

Кожен штамп комплектується набором букв на окремій пластині (каса) , в якій передбачені, як російські, так і латинські букви, а також розділові знаки та цифрові символи. Принцип збору тексту:

 • Написати текст на папері;
 • Прикласти кас до рифленого поля визначення кількості символів в рядку;
 • Позначити на папері центральні літери;
 • Починати вставляти пінцетом літери з каси, починаючи із середини;
 • Систематично додавати по одній літері з різних боків.

Набір тексту здійснюється у дзеркальному відображенні. Після завершення процедури перенесення символів необхідно повернути штемпельну подушку на місце та поставити відбиток.

Види та відмінності самонабірних штампів

Усі самонабірні штампи практично ідентичні між собою. Але є деякі відмінності між моделями, які впливають на можливість використання інструменту в різних сферах. Також від технічного оснащення залежить на штампи самонабірні ціни. Розрізняють штампи з термінами, які вже вбудовані у кліші. Найбільш популярним вважається штамп ісамонабірний 4 рядки, оскільки в нього з легкістю вміщується інформація, яка найчастіше використовується на підприємствах будь-якого типу.

Каси також можуть відрізнятись. Літери можуть кріпитись за допомогою однієї ніжки або двох, а також існують мовні відмінності у наповненнях кас. Вони можуть бути з українськими, російськими та латинськими літерами. Штамп самонабірний 3 рядки, як і моделі з будь-якою іншою кількістю рядків, різняться між собою за розміром кліше каси. Мінімальний розмір складає 25 мм, максимально можливий – 82 мм. Висота також варіюється від 4 до 40мм.

Подібний вид штампів дуже популярний, оскільки не потребує виготовлення кліше. Користувач самостійно вставляє потрібні літери, причому робить це, не докладаючи особливих зусиль і не витрачаючи багато часу. Але не варто забувати, що така технологія абсолютно ніяк не захищає від зловмисників. Тому створити фальшивий документ не складає особливих труднощів.

Як купити самонабірні штампи у нашому інтернет магазині

Магазин Olavtex пропонує вашій увазі великий асортимент печаток та штампів. Але перш ніж купити самонабірний штамп, необхідно розібратися, який інструмент стане оптимальним варіантом для тієї чи іншої організації. При виборі враховують:

 • форму інструмента;
 • кількість рядків;
 • розмір літер;
 • колір;
 • параметри кліше;
 • мова каси.

Орієнтуючись на вартість штемпельного продукту та виділений бюджет підібрати можна інструмент будь-якої якості. У нашому каталозі представлені моделі від різних виробників, які відрізняються функціональними можливостями та технічними характеристиками. У нас можна придбати:

 • Штамп самонабірний Colop;
 • Штамп самонабірний Trodat.

Штамп самонабірний Colop Printer можна назвати продуктом із оптимальним співвідношенням ціна-якість. Кліше може бути розраховано на будь-яку кількість рядків. Відрізняється надійністю, зносостійкістю, міцністю. Замовити цю чи будь-яку іншу модель оснащення, ви можете в онлайн-режимі у будь-який зручний для вас час з доставкою по Україні.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин