Фарба штемпельна офісна та спеціальна - купити фарбу для друку
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Фарба штемпельна

Фарба штемпельна

Чорнило для печатки

Штемпельна фарба – незамінна у кожному офісі, підприємстві, державній установі, оскільки є витратним матеріалом для печаток та штампів. Найбільш поширеними у діловодстві є синій та фіолетовий відтінок. Саме вони використовуються для засвідчення всіх офіційних документів. Фарба червоного кольору найчастіше застосовується у внутрішньому документообігу. Також купити фарбу для печатки можна чорного, зеленого кольору для застосування з різною метою. Синя фарба для печатки від різних виробників представлена ​​у каталозі нашого магазину Olavtex.

Види штемпельних фарб

Фарба штемпельна офісна відрізняється за речовиною, яка є основою при її виготовленні. Штемпельна фарба буває:

  • На водній основі – найпопулярніший вид, що не залишає сліди на документах. Не підходить для використання на глянцевому папері, тому що розтікається.
  • Фарба для штампів, виготовлена ​​на олійній основі – допустима для використання за допомогою металевого кліше. Залишає ідеальний відбиток на глянці, плівці. Має широку колірну гамму.
  • Фарби на спиртовій основі – використовуються для печатки на кераміці, склі або пластиці. Швидко сохне та не залишає запаху.

Існує ще й окремо фарба для флеш-печаток. Дуже стійка і не втрачає свого пігменту навіть за тривалого впливу на відбиток сонячних променів.

Критерії вибору штемпельної фарби

Перш ніж купити фарбу для печатки, необхідно розібратися в особливостях використання:

  • Фарби на спиртовій основі використовувати не можна, якщо кліше виготовлено із полімеру, оскільки спирт негативно позначається на цьому матеріалі. Він легко вбирає пари спирту, поступово руйнуючись.
  • Штемпельна фарба для печаток на олійній основі розроблена спеціально для кліше з металевою основою, а також для використання в нумераторах. Найчастіше застосовуються у промисловому маркуванні.

Де придбати штемпельну фарбу

Інтернет магазин печаток та штампів пропонує швидко та вигідно купити штемпельну фарбу за доступною вартістю. В асортименті представлена ​​продукція від найкращих виробників фарб для печаток.

Тут можна замовити:

На таку продукцію, як фарба для печатки, ціна варіюється в залежності від складу, призначення, фірми-виробника. На всю лінійку товару розповсюджується гарантія виробника. Підібрати необхідну штемпельну фарбу можна скориставшись послугами професійних консультантів, які допоможуть обрати оптимальний варіант та оформити онлайн-замовлення. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон України у найкоротші терміни.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська