Оснащення для штампів автоматичні та ручні Colop, Trodat, Shiny
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для штампів

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20 50 100

Оснащення для штампу

Оснащення для штампів

Де купити якісне оснащення для штампу?

Компанія «Олавтекс» пропонує великий вибір різноманітної штемпельної продукції: оснастка для штампу Trodat , оснастка для штампів Colop , традиційні пластикові оснастки для штампів та металеві оснастки для штампів та круглих печаток. Також тут можна придбати необхідні витратні матеріали, штемпельні подушки та штемпельні фарби.

Всі фірмові оснастки для штампів відрізняються ціновою різноманітністю та матеріалом. У процесі виготовлення штампу оснастки вся продукція на вибір клієнта укомплектовується металевим або пластиковим оснащенням, іноді застосовується поєднання декількох матеріалів, у тому числі дерево.

У нас представлений товар у різному забарвленні, найнезвичайніших і класичних форм, ручні, або напівавтоматичні, автоматичні оснастки, можливі кишенькові оснастки для штампів. Ми зробимо все, щоб будь-які запити та побажання клієнта були виконані.

У роботі із замовником усі комплектуючі підбираються ретельно та індивідуально, враховуючи використаний матеріал для виробництва кліше. Гумові печатки та штампи зроблені з якісних та високоміцних полімерів, що суттєво продовжує термін їхньої служби.

Види оснасток для штампів та печаток

Оснащення під штампи та печатки істотно різниться між собою, за видами їх можна розділити на:

  • Автоматичне оснащення є пристроєм, роботу якого забезпечує спеціальний механізм, він під натиском обертається і таким чином забезпечує нанесення фарби з подушки на кліші, що дозволяє швидко та оперативно нанести багато якісних відбитків, великою популярністю користується у наших клієнтів оснастка для штампів автоматична Colop;
  • Ручне оснащення для штампів має вигляд рукоятки з майданчиком встановленої форми та розміру, куди кріпиться кліше, в процесі роботи необхідно використовувати штемпельну фарбу з подушкою, найзвичнішою є дерев`яне оснащення для штампів;
  • Флеш оснастка для штампів виготовляється із пластику. іноді металу, відрізняється своїми зручними та компактними розмірами, при її використанні не потрібні спеціальний механізм, подушка, як у попередніх варіантах оснащення, фарба відразу знаходиться в мікропористій гумі друкуючого елемента.

Як замовити оснастку для штампів?

Щоб замовити та придбати оснастку у компанії «Олавтекс», пропонуємо подивитися на сайті каталог продукції або прийти на наш пункт прийому та видачі замовлень у Києві та особисто переконатися в якості оснастки та зробити правильний вибір.

У нас можна стати власником ручних, автоматичних та напівавтоматичних оснасток, датерів, нумераторів, ручок зі штемпелем, оснасток для самонабірного штампу та кишенькових варіантів.

Ми торгуємо готовою штемпельною продукцією або виготовляємо її на замовлення, при цьому ціна оснастки штампу буде оптимальною та доступною.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська
Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.