Рельєфні печатки - виготовлення опуклих печаток для тиснення у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Рельєфні печатки

Сортувати

Рельєфна печатка

Рельєфні печатки

Рельєфною печаткою прийнято називати опукле зображення на поверхні без використання чорнила. Таке зображення з передачею обсягу надає солідності організації та власнику, де воно використовується. Кожен, хто замовить та придбає рельєфну печатку, зможе надійно захистити документи від можливої ​​фальсифікації. Такий відбиток неможливо підробити на комп`ютері, факсиміле або на копіювальному апараті. Якщо і вдасться повторити зображення печатки, відобразити відповідну глибину прорізу практично неможливо. Враховуючи високий рівень захисту, у наші дні цей вид печатки став затребуваним у роботі:

  • нотаріальних контор;
  • юридичних фірм;
  • посольств та консульств.

У європейських країнах стало особливо популярно замовити рельєфну печатку , щоб використовувати його як сімейний штамп, що стало свідченням гарного тону.

Сам процес виробництва рельєфної печатки проходить у кілька етапів і займає від 3-4 годин до 1-2 днів. Для надання рельєфній печатці класичного стилю на папір наклеюється срібний або золотий лейбл, а зробити якісний відбиток можна за допомогою лазерного гравера. Для печатки виготовляється два кліше: опукле назовні та увігнуте всередину, які кріпляться на спеціальні щипці. Надалі печатки кріпляться на ручні або настільні оснастки.

Види застосування рельєфних печаток

Сьогодні рельєфні печатки можна замовити з використанням різних тиснень, за видами їх можна поділити на:

  • тиснення за допомогою фольги - є найбільш популярним серед інших способів, зображення в кілька шарів покривають фольгою, після чого робиться віджимання з невеликою глибиною тиснення методом гарячого кліше, під дією високих температур фольга плавитися, залишаючи металевий відбиток на поверхні;
  • тиснення блінтове - виконується найпростішим способом, без використання фольги або фарби, проводиться із зусиллям вдавлювання кліше в поверхню, внаслідок чого залишається поглиблене зображення;
  • тиснення конгревне - можливе в процесі деформації матеріалу, поміщеного між пуансоном і матрицею, в результаті віджиму досягається ефект піднесення відбитка над поверхнею, а всі елементи малюнка виходять у різній площині.

Характеристики рельєфних печаток

Інтернет магазин печаток та штампів Олавтекс виготовляє рельєфні печатки для тиснення на папері. У нас можна замовити та купити рельєфну печатку діаметром до 50 мм та використовувати на ньому, як найпростіший, так складний логотип. Красиво та ефектно використовувати з рельєфними печатками кольорові наклейки, які зроблять тиснене зображення оригінальним та не схожим на інші. Як правило, такі відбитки використовуються в оформленні грамот, дипломів або сертифікатів.

Застосування такого відзнаки допоможе:

  • захистити документи від підробки;
  • надати документам оригінальності та солідності;
  • підвищить статус та рівень документа.

Зроблена у нас печатка з рельєфом прослужить якісно та довго, тому що для кліше застосовується спеціальний пластик, а для оснащення використовуються вироби від провідних європейських виробників.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська