Оснастки для рельєфних печаток - купити оснастку Trodat, Shiny в Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для рельєфних печаток

Сортувати

Оснащення для рельєфної печатки

Рельєфна печать: особливості, переваги, сфера застосування

Рельєфні печатки для тиснення допомагають зробити формений відтиск на різних матеріалах. Їх основна сфера застосування - "підпис" документації. Для рельєфного кліше не потрібно використовувати фарбу: через це його ще називають "сухим". Виріб можна використовувати довгі роки, оскільки він не вимагає заправлення фарбою та не залежить від інших заправочних матеріалів.

Печать для тиснення: в чому її переваги

Штамп для тиснення на папері - це особливий вид штемпельної продукції. Виріб дозволяє відтворити особливий малюнок з випуклим рельєфом на поверхні, який буде унікальним і неповторним.

Головна перевага такої печатки в тому, що її практично неможливо підробити, тому її використовують для підтвердження цінних документів і паперів. Нерідко компанії використовують рельєфне кліше, щоб підвищити свою статусність і створити авторитет в певних колах.

В Україні кліше для тиснення на папері не має юридичної сили. Проте, для захисту документа від підробки виріб підійде ідеально. Відтиск печатки неможливо отсканувати за допомогою принтера або ксероксу. Але, якщо все-таки зображення можна відновити, то з точністю визначити глибину гравірування дуже складно. Тому, якщо вам потрібно захистити цінні папери і підтвердити їхню автентичність - рельєфний штамп ідеально підійде для цієї мети.

Настільні і ручні оснастки для рельєфних печаток: в чому відмінність

Оснастка для рельєфної печатки - це корпус печатки, на який кріпиться кліше. Оснастки рельєфних штампів діляться на два типи: настільні і ручні. Вони відрізняються своєю розміром: настільні вироби більше кишенькових. Настільні частіше використовують компанії та корпорації, а кишенькові підійдуть приватним особам: їх використання підкреслить індивідуальність власника.

Де використовують рельєфні кліше?

Вироби можна використовувати:

  • У діяльності будь-якої фірми або компанії, для підтримки свого стилю та солідності.
  • Для підвищення важливості паперів.
  • Для створення індивідуальної, своєрідної "підпису".
  • У юридичній діяльності (її можуть використовувати нотаріуси, адвокати, бюра).
  • Для прикрашення різних паперів (бланків, сертифікатів, грамот, дипломів).
  • Для оформлення особистого листа, прикраси упаковки, конверта.
  • Використовувати кліше для тиснення на лейблі (наклейці-етикетці).
  • Для індивідуалізації бізнесу, створення незвичайного ефекту на різних предметах (наклейках, крафтових упаковках солодкого, стаканчиках кави).

Виготовлення рельєфних печаток можна замовити не тільки для ведення бізнесу, але і для особистого використання.

Виготовлення кліше для тиснення: процес створення рельєфної печакиі

Раніше особи, які мали владу і статус, завіряли документи за допомогою фамільних перстнів. Сьогодні технологія змінилась, але принцип залишився той самий. Завдяки рельєфній поверхні кліше майже нереально підробити. Відсутність кольорового відтиску не дозволяє сканувати печать, тим самим захищаючи автентичність важливої документації.

Для створення рельєфного виробу необхідно наявність високоточного обладнання та якісних матеріалів: без цього виготовити печать неможливо. Компанія Olavtex зможе створити для вас унікальне кліше, яке зможе як підкреслити вашу індивідуальність, так і захистити автентичність документації, уникнувши нечесного копіювання та підробки. Ми гарантуємо високу якість оформлення кліше і відмінну деталізацію малюнка. Замовити виготовлення рельєфної печатки можна на сайті компанії або зв'язавшись з менеджером за телефоном.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська