Штампи стандартні - виготовити та купити прямокутний штамп у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штампи стандартні

Сортувати

Штамп стандартний

Штампи стандартні

Сьогодні на ринку представлено величезну різноманітність штемпельної продукції, що дозволяє суттєво скоротити час роботи з документацією. Пристрої містять універсальну інформацію, яка може використовуватися більшістю підприємств автоматизації своєї діяльності. Одним із найбільш затребуваних варіантів штемпельної продукції є стандартний штамп.

Характерні риси прямокутних штампів

Попит на цей тип штампів обумовлений їхньою функціональністю, універсальністю, ергономічністю, доступною вартістю та можливістю експлуатації на всіх підприємствах. Обладнання дозволяє заощадити час на роботі з документами, суттєво збільшити продуктивність співробітників та автоматизувати документообіг, оскільки зникає потреба у багаторазовому написанні однієї й тієї ж інформації на різних паперах. Стандартні штампи організації використовуються повсюдно: як у комерційних підприємствах, і у державних. Щоб замовити штамп, потрібно визначитися з кольором чорнила: як правило, використовується синій барвник, оскільки він найкраще візуалізується на ксерокопіях, проте вибір відтінку визначається безпосередньо замовником

Куди потрібно купити штамп

Стандартна штемпельна продукція застосовується у багатьох галузях, й у виготовлення штампів не потрібно розробка нового макета. Найчастіше пристосування використовуються:

  • на складах;
  • у бухгалтерії та архівах;
  • у державних організаціях;
  • на територіях, що охороняються.

Можливе також виробництво штампів з індивідуальним написом , якщо необхідного немає в каталозі інтернет-магазину.

Чим набірні штампи відрізняються від стандартних

Самонабірні штампи суттєво спростили документообіг на підприємствах. Їхньою основною відмінністю від стандартних пристроїв є можливість зміни інформації на штампі. Для використання штемпельного обладнання не потрібні спеціальні дозволи, оскільки ви купуєте звичайну канцелярську продукцію. У комплекті із самонабірним штампом йде каса із символами.

Деякі скептично ставляться до таких пристроїв, вважаючи, що їх легко підробити. Насправді ситуація абсолютно протилежна, адже неможливо розмістити літери в пазах штампу абсолютно рівно і отримати в результаті однакові проміжки між символами. Фальсифікація цих параметрів неможлива. Набірні штампи дозволяють заощадити не лише час, а й кошти, оскільки немає потреби щоразу замовляти новий виріб.

В інтернет-магазині «Олавтекс» можна купити самонабірні штампи таких типів:

Високоякісні штампи на замовлення

Якщо вам потрібно виготовити штамп, зверніться до компанії з виготовлення печаток та штампів . Фахівці займаються виробництвом штемпельної продукції понад 28 років та гарантують найкращий результат. Вся продукція Olavtex відрізняється міцністю, довговічністю, ідеально рівним відбитком та унікальною системою захисту від підробки. Найбільшою популярністю користується штамп самонабірний Shiny завдяки своїй ергономічності та універсальності. Щоб дізнатися детальніше про співпрацю, особливості оплати та доставки, зв`яжіться з менеджером компанії.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин