Печатка лікаря - замовити та купити медичну печатку лікаря у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Печатка лікаря

Сортувати

Кругла медична печатка

Печатка лікаря

Медична сфера загалом, як і лікарська практика, зокрема, не обходяться без штампів та печаток. Вони необхідні для завірення документів, підтвердження особистої відповідальності медичного працівника за виписані хворому рецепти, закриття лікарняного листа. У медичній сфері використовуються два види печаток: особиста печатка лікаря та загальний для всієї медустанови.

Призначення печатки

Медична печатка необхідний для того, щоб здійснювати прийом громадян на законних підставах, а також для того, щоб будь-який виписаний документ мав чинність у разі необхідності його пред`явлення в будь-якій інстанції. Виготовлення печатки лікаря відбувається строго відповідно до національних стандартів.

Розмір кліше знаходиться в діапазоні від 25 до 32 мм. Найбільш поширеним вважається діаметр 30мм. Для того, щоб печатка лікаря коректно виконувала покладені завдання, на неї мають бути нанесені ініціали спеціаліста. Додатковими відомостями можуть бути логотип, символіка або зображення. Наприклад, це може бути чаша зі змією, як найпоширеніший символ медицини, а також фамільний герб, якщо лікар є представником цілої династії медичних працівників.

Крім зображення можливий текстовий супровід. Фахівці можуть замовити розміщення девізу, спеціалізації (терапевт, хірург, офтальмолог). У більшості випадків працівники не вдаються до подробиць і вказують загальне «Лікар». За бажанням, на печатку можна нанести вчений ступінь. Кожна деталь підвищує рівень персоналізації атрибута.

Норми та характеристики печатки лікаря

Про що потрібно пам`ятати, перш ніж замовити печатку лікаря:

 • Вказівка ​​на кліше ПІБ лікаря.
 • Діаметр не більше 40мм, нормою вважається 30мм.
 • Нанесення захисту – за бажанням лікаря, не обов`язкова, але бажана для виконання умова.
 • Зображення та логотип – індивідуальна вимога, не обов`язково та не критично.
 • Виготовлення оснастки може бути з металу чи пластику.
 • Кліше виготовляється із високоякісної гуми.
 • Обов`язково вказуються дані, які точно визначають професійну приналежність фахівця.

Вибір оснащення

Після того, як продумано дизайн кліше, необхідно визначитися з типом оснастки. Особлива увага приділяється корпусу, адже від нього залежить швидкість та комфорт роботи лікаря. З урахуванням того, що кругла печатка лікаря, як і будь-який інший робиться з розрахунку на довготривале використання, корпус краще виготовляти з металу. Крім того, що він не схильний до механічних пошкоджень, він прослужить тривалий час, навіть в умовах інтенсивної експлуатації. З металевою печаткою набагато приємніше працювати, благородний метал викликає повагу у пацієнта, підвищує імідж лікаря.

За типом, оснастки бувають:

Найчастіше вибір падає саме на автоматичний варіант, оскільки такі печатки набагато довговічніші та надійніші. Залежно від специфіки та мобільності лікаря, замовити можна автоматичний варіант оснащення та компактніший напівавтоматику.

Де замовити медичну печатку

У нашій компанії кожен, хто вирішив замовити особисту печатку лікаря, гарантовано отримує професійну консультаційну допомогу. Крім цього, ми пропонуємо:

 • Розробка дизайну з етапу ідеї до готового ескізу.
 • Найновіші технології виробництва.
 • Можливість нанесення захисту та детальне опрацювання кожного варіанту.
 • Виготовлення печаток на папері.
 • Відповідність печаток державним та європейським стандартам.
 • Можливість замовлення онлайн без обов`язкового відвідування офісу компанії.

Компанія Olavtex пропонує послуги з виготовлення печаток та штампів для лікаря за доступними цінами у найкоротші терміни. Високий професіоналізм і великий досвід роботи дозволяє нам виготовляти оснастку високої якості відповідно до всіх побажань клієнта.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин