Штемпельні аксесуари - Каси букв, цифр, символів, пінцет для штампу
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штемпельні аксесуари

Штемпельні аксесуари

Штемпельний аксесуар

Продуктивність та ефективність роботи офісних співробітників багато в чому залежить від якісного штемпельного обладнання та аксесуарів для нього. Інструменти, що супроводжують ведення документообігу, мають витримувати великі навантаження внаслідок щоденної інтенсивної експлуатації. До такого виду штемпельної продукції належать: штемпельні подушки, оснастки, нумератори, пінцети для набору цифр та інші комплектуючі.

Великий асортимент аксесуарів для офісного штемпельного обладнання представлений у каталозі магазину печаток Olavtex .

Штемпельні аксесуари в каталозі Олавтекс

Компанія Олавтекс спеціалізується на продажу високоякісного штемпельного приладдя від перевірених світових виробників. Компанія співпрацює з такими виробниками як Shiny , Trodat , Colop . В онлайн-каталозі Ви знайдете такі вироби:

  • Каси цифр, літер та символів – конструктивний елемент для самонабірного обладнання: штампів, печаток та інших пристроїв. Комплекти складаються з цифр, літер та символів з латиницею та кирилицею у дзеркальному відображенні. В інтернет-магазині представлені набори на 264-360 символів та каси, які мають висоту від 2,2 мм до 4 мм. Всі деталі фіксуються на двох ніжках, тому набирати необхідний текст легко. Для набору тексту застосовується спеціальний пінцет, який можна придбати окремо. Універсальна каса букв і цифр містить пакети клавіш з універсальною розкладкою. Комплекти виготовляються із міцної, зносостійкої гуми. Це гарантує довговічність виробів навіть за умов інтенсивної експлуатації. Самонабірний друк або штамп разом із комплектом символів дозволить значно заощадити на придбанні різних штемпельних пристроїв, кліше чи оснасток.
  • Лейбли для рельєфного друку – має вигляд тонкої плівки, яка наклеюється на місце, де має бути розміщений друк. За допомогою оснастки для рельєфного друку на плівці продається зображення. Основна перевага такого нанесення друку – для нього не потрібно фарби та штемпельних подушечок, які бруднять руки та залишають сліди чорнила. Крім цього, рельєфний друк відрізняється високим рівнем захисту.
  • Пінцети для набору символів – тонкий інструмент дозволить легко набрати необхідний текст, не напружуючи зір.

Як замовити штемпель у магазині Olavtex

Окрім даних аксесуарів у каталозі Олавтех можна придбати подушки штемпельні , фарбу для печаток та штампів , футляри для печаток та іншу продукцію, яка забезпечить комфорт користування офісним штемпельним обладнанням. Замовити будь-який виріб за вигідною ціною з доставкою по всій території України. На весь товар поширюється гарантія виробника, тому можна бути впевненим у високій якості печаток та штампів, а також комплектуючих до них.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська