Автоматичні оснастки для круглих печаток Colop, Trodat та Shiny
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для круглих печаток автоматичне

Сортувати

Автоматична оснастка для круглих печаток

Оснащення для круглих печаток автоматичне

Печатка – обов`язковий атрибут будь-якої організації та підприємства, що підтверджує справжність документа, що надає йому офіційності та юридичної сили. Крім всіх перерахованих вище функцій, подібний тип штемпельної продукції виконує статусну роль: наявність печатки опосередковано є підтвердженням надійності та відповідальності посадових осіб.

Навіть найякісніші і найдорожчі печатки можуть вийти з ладу, якщо підібрати неправильні комплектуючі елементи. Оснащення для круглогї печатки визначає не тільки її довговічність, але і зручність експлуатації, тому до її вибору варто поставитися скрупульозно.

Навіщо потрібне оснащення для печатки 40 мм?

Будь-яка печатка або штамп складається з двох основних компонентів: кліше, що є відбитком необхідної інформації, і оснащення - корпусу з пластику, металу або деревини. Вибираючи оснастку для печатки потрібно враховувати бюджет, оскільки металеві вироби хоч і вважаються найміцнішими та надійнішими, є найдорожчими.

Оснащення відрізняються між собою за принципом роботи:

  1. Оснащення для круглих печаток ручні . Пристрої вважаються найдоступнішими за ціною. Для їх експлуатації потрібна наявність штемпельної подушки, просоченої чорнилом, яку необхідно придбати окремо. Ручні печатки не підійдуть для компаній, де інтенсивність документообігу досить висока: кліше потрібно спочатку вмочити в чорнило, після чого щільно і обережно залишити відбиток на папері. Маніпуляція займає чимало часу.
  2. Оснащення для круглих печаток автоматичне. Штемпельна продукція цього вважається найбільш універсальної. Автоматичне обладнання для печатки використовується як лікарями, нотаріусами, юристами, так і керівниками великих підприємств. Такий попит на вироби обумовлений конструктивними особливостями: подушка з чорнилом вже вбудована в структуру оснастки, тому на постановку печатки йде не так багато часу, як у випадку з ручною печаткою. Крім того, відбиток завжди виходить ідеально рівним, а ймовірність забруднити руки або документ мінімальна.
  3. Оснащення для рельєфних печаток . Вироби менш популярні, як автоматичні, проте характеризуються своїми перевагами. На відміну від ручних та автоматичних виробів рельєфні печатки залишають опуклий відбиток, що унеможливлює фальсифікацію та підробку документації. Оснащення для таких пристроїв виготовляється з міцних і надійних матеріалів, що забезпечують можливість їх тривалої експлуатації. Ще одна перевага – зручна ручка.

Вирізняють також кишенькові напівавтоматичні оснащення, які можна взяти з собою у ділові поїздки. Вироби характеризуються великою різноманітністю дизайнів – деякі моделі можна постійно носити із собою, використавши їх як брелок.

Як вибрати оснастку для круглої печатки в Києві

Вибір залежить від призначення виробу та особистих уподобань людини, яка його використовуватиме. Перед придбанням оснастки варто врахувати:

  • Інтенсивність експлуатації. Якщо в перспективі печатка буде використовуватися досить часто, а на постановку відбитка має йти мінімальна кількість часу, варто віддати перевагу автоматичним моделям.
  • Вартість. Якщо печатка використовуватиметься рідко, а бюджет обмежений, краще зупинитися на ручних моделях.
  • Умови експлуатації. Часті відрядження – привід вибрати кишенькові печатки, що відрізняються компактністю та надійністю.

Інтернет магазин штемпельної продукції «Олавтекс» пропонує придбати оснастки для круглого печатки за доступною ціною. У каталозі ви знайдете продукцію лише перевірених виробників:

Наша компанія гарантує ідеальну якість, оперативність та високий рівень сервісу. Замовити штемпельну продукцію можна у будь-який зручний час, скориставшись онлайн-каталогом компанії. Виготовлення та доставка необхідного обладнання здійснюється у найкоротші терміни.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська
Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.