Оснащення для круглих печаток - купити Colop, Trodat, Shiny в Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для круглих печаток

Оснащення для круглих печаток

Оснащення для круглого друку

Печатки використовується багаторазово протягом робочого дня, тому має бути міцним і надійним, зручним у роботі та довговічним. При замовленні печатки рекомендуємо пильну увагу приділити процесу підбору оснастки для печатки - спеціального пристосування, на яке буде кріпитися кліше. Правильно підібране оснащення під печатку зможе на довгі роки забезпечити безперебійну роботу штемпельного виробу.

Наша компанія «Олавтекс» пропонує перевірені та високоякісні оснащення для печаток та штампів від відомих європейських брендів. Великою популярністю користуються австрійські фірми – оснастка для печатки Colop або оснастка для печатки Trodat. Ці відомі компанії вважаються найкращими виробниками штемпельної продукції і за роки роботи на ринках зарекомендували себе як великий і досвідчений виробник, який активно впроваджує у своїй галузі нові і інноваційні технології при виробництві оснастки для кліше печаток.

Види оснасток для круглих та інших печаток

Ручне оснащення для печатки стане простим та доступним видом, з гарними функціональними характеристиками та невисокою ціною. Як правило, вона може виготовлятися із пластику, металу або дерева. Застосування цього пристрою можливе лише за наявності оснастки для печатки разом зі спеціальною штемпельною подушкою. Заправка оснасток печаток при цьому купується окремо.

Також у нас можна замовити та придбати автоматичне оснащення для печатки , яке створено для того, щоб суттєво полегшити процес роботи з документами при активному проставленні штампів або печаток. Усередині такого пристрою встановлений механізм, за допомогою якого фарба розподіляється дозовано із вбудованої всередині штемпельної подушки. Такий спосіб робить чіткі та яскраві відбитки, що дозволяє Вашим документам стати чіткими, легко впізнаваними. Серед можливих варіантів пропонуємо купити оснастку для печаток та штампів:

  • металеві оснастки для печатки, які вважаються більш надійними, професійними та стануть просто не замінними при активному веденні документообігу;
  • пластикові оснастки для печаток, вони досить довговічні, зручні та прості у використанні, при цьому коштують недорого;
  • кишенькові оснастки для печаток, від попередніх відрізняються своєю компактністю та зручністю, їх можна носити завжди при собі в портфелі, сумочці чи кишені.

За розмірами оснастка для печатки бувають: 12 -17 мм, 19 - 25 мм, 30 мм, 40 мм, 45 мм, 50 мм.

Переваги оснасток від «Олавтекс»

Купивши оснастки для печаток у нас, клієнт зробить правильний вибір, стане володарем ряду переваг, при цьому отримає:

  • товар найвищої якості;
  • професійне та швидке обслуговування;
  • можливість виготовлення замовлення протягом кількох хвилин;
  • доставку виробу по Києву та Україні.

У нашому каталозі зібрані різні варіанти оснасток для печаток і штампів з різних матеріалів. Ми пропонуємо оснастки для печаток та штампів купити в компанії «Олавтекс». Наша готова штемпельна продукція виготовляється на замовлення та продається за оптимальною вартістю, при цьому ціна на оснастку для печатки Вас приємно здивує.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин