Штампи індивідуальні - виготовити штамп круглий, трикутний у Києві.
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штампи індивідуальні

Сортувати

Штамп індивідуальний

Штампи індивідуальні

Сьогодні зробити печатку на замовлення може знадобитися як великій організації, так і приватному підприємцю, зайнятому в дрібному або середньому бізнесі. Замовлення печатки – це дуже важливий і необхідний момент, адже без якісного штампу ведення сучасного діловодства та бухгалтерського обліку просто неможливе. При цьому дуже важливо вибрати компанію, яка зможе виготовити печатку з урахуванням усіх ваших потреб, запитів і побажань, а також з урахуванням вимог, які пред'являються до подібних аксесуарів сучасним законодавством.

Наша компанія пропонує якісно та в короткий термін виготовити штамп чи печатку. Пам'ятайте, що виготовлення штампів, а особливо термінове виготовлення подібної продукції не терпить підходу «абияк».

Кому може знадобитися замовити особиста печатка

Важко сьогодні знайти людину, яка не стикається у своєму житті з печатками чи штампами. Виготовлення подібних аксесуарів для ведення діловодства – це потрібна процедура, в якій зацікавлені, наприклад:

 • приватні підприємці;
 • сімейні лікарі;
 • дизайнерські та архітектурні бюро;
 • станції технічного обслуговування;
 • будівельні компанії та багато інших комерційних структур.

Замовити печатку компанії в індивідуальному виконанні завжди необхідно, адже це допомагає значно спрощувати процедури ведення документообігу на виробництві або в офісі.

При великих обсягах документів на підпис або актів на погодження в будь-якому приватному бізнесі або державній установі керівники постійно використовують індивідуальний штамп з факсиміле, наприклад, для швидкого затвердження різного типу документації.

Серед документів, для яких потрібні подібні штампи: акти звірок, накази по підприємству, рахунки-фактури на продукцію, акти приймання-передачі матеріальних цінностей, акти надання послуг та багато іншого. Виготовлення індивідуальних штампів із факсиміле також допомагає підтримувати діяльність підприємства за відсутності керівника або особи, яка має право підпису.

Компанія Olavtex – якісне виготовлення печаток та штампів

При відкритті будь-якого бізнесу постає питання: де, наприклад, замовити печаткe ФОП з досить швидким, але при цьому якісним виконанням замовлення. Наша компанія вже багато років працює у сфері виробництва штампів та печаток з оснащенням різного типу.

Ми надаємо такі послуги як:

 • виготовлення індивідуальних штампів та печаток на замовлення;
 • виготовлення металевих штампів та печаток;
 • виготовлення печаток із захистом;
 • виготовлення штампів з логотипом;
 • виготовлення штампів з факсиміле тощо.

Замовлення печаток та штампів від нашої компанії – це ваша можливість вести свій бізнес та підтверджувати юридичну справжність, правомочність та дійсність будь-якого документа. При цьому виготовлення печаток та штампів, ціна на які в нашій компанії напевно вас приємно здивує, передбачає низку необхідних процедур.

Які документи потрібні для виготовлення печатки

Для того, щоб виготовити печатку у Києві чи будь-якому іншому місті, де знаходиться ваше підприємство, від вас знадобляться:

 • надати заяву на друк або штамп;
 • надати копію виписки ЄДР;
 • ксерокопія про присвоєння ІПН чи ЄДРПОУ номера;
 • ксерокопія довіреності, підтверджена нотаріусом (якщо печатки та штампи на замовлення забирає довірена особа);
 • копія паспорта.

Кольорові печатки та штампи, виконані за фотополімерною технологією, особливий шик у нашому виробництві. З ними ваш документ буде важко переплутати з іншим.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська