Пломбір під пластилін - купити пломбір металевий з гравіюванням
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Пломбір під пластилін

Сортувати

Пломбір під пластилін

Пломбір під пластилін

Пломбір під пластилін є печаткою в діаметрі 20-30 мм. Виготовляється пломбір із латуні високої якості, тому сам пластилін до друку не прилипає. Для зручності використання друк оснащений спеціальним кільцем, що дозволяє прикріплювати його до звичайних ключів, чаші або штока.

При опечатуванні секретних об`єктів пломбір доцільно виготовляти з гравіювальним малюнком та елементами, що мають різну глибину.

Де використовуються засоби для опломбування

Всі засоби для опломбування використовують у:

  • Банківські установи та інші організації для опечатування майна, будівель та дверей.
  • На поштових службах для опломбування вантажу.
  • Друк використовується як перевірка на розтин об`єкта.

Опечатування здійснюється легко, пластилін затискають у потрібному місці і потім закріплюють його печаткою, залишаючи на матеріалі відбиток. Щоб пломбір було легко використовувати, його комплектують разом із штоком, чашею та іншими додатковими елементами для пломби.

Наша компанія здійснює виготовлення печаток для пластиліну різної складності.

Скільки коштує зробити друк

Вартість друку залежить від складності малюнка, форми та розміру. Виготовлення пломбірів під пластилін здійснюється лише після погодження макета із замовником. Спочатку узгоджується діаметр друку, а потім малюнок та кількість символів. Купити пломбір під пластилін можна у нашій компанії у вигляді готового ескізу або замовити індивідуально. Замовлення приймаються на сайті цілодобово.

Перевага пломбірів під пластилін

Головною перевагою пломбіру під пластилін від сургуча є те, що його не потрібно гріти, тому застосовувати його можна у всіх сферах діяльності для опечатування цінних предметів.

Гравірування малюнка наноситься на металеве кліше пломбіру, ​​яке має високий рівень міцності. Завдяки компактному розміру пломбір зручно носити із собою, особливо коли потрібно опечатати багато машин із вантажем або велику кількість приміщень.

Як купити пломбір

Металевий друк для пластиліну, замовлений у магазині печаток та штампів Олавтекс , прослужить протягом довгих років. Ми виготовляємо пломбір із латуні або алюмінію. Друк можна замовити з кільцем або дерев`яною ручкою, від цього залежатиме вартість пломбіру.

Загалом допускається по колу до 24 символів або у центрі до 4 знаків. Також на друк можна вигравірувати логотип компанії. Пломбір на персональне замовлення виготовляється протягом двох днів і відразу ж відправляється замовнику. Замовлення приймаються за телефоном, електронною поштою та формою зворотного зв`язку на сайті.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська