Датери з вільним полем - купити датер Colop, Trodat, Shiny у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Датери з вільним полем

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20

Датер із вільним полем

Датери з вільним полем

Кількість штемпельної продукції зростає з кожним роком. Це з бажанням підвищити рівень комфорту і швидкість оформлення величезної кількості паперів, оптимізуючи документообіг у компанії. Датер із вільним полем – це інструмент, який позбавляє необхідності проставляння дат на численних однотипних документах. Датери в Києві та по всій Україні застосовуються бухгалтерами, секретарями, співробітниками кадрового відділу або будь-якого іншого підрозділу, що щільно пов`язаний з пропуском великої кількості паперів.

Пристрої датера

Штамп датер відрізняється від будь-якого іншого штампу самостійною зміною дати. Усередині такого пристрою розміщено колісний механізм, за допомогою якого можна легко змінювати число, місяць і рік. Дані можуть бути виконані як цифровому вигляді, так і прописані словами.

Крім того, печатка датер може додатково містити інформацію з бухгалтерськими термінами, назвою підприємства, платіжні реквізити, а також адресу та логотип компанії. Перш ніж придбати датери та нумератори, необхідно звертати особливу увагу на розмір шрифту, а також вид інструменту.

Види датерів

На датери ціна варіюється в залежності від виду інструменту, а також його особливостей. Розрізняють:

  • Датер автоматичний міні – використовується лише для проставлення дати, що не містить тестової складової;
  • Датер автоматичний із вільним полем – поєднують текстовий штамп та поле з датою. Завдяки широкому модельному ряду їх застосування поширене практично у всіх сферах діяльності;
  • Датер самонабірний – необхідний там, де потрібна оперативність роботи, а зміст штампу постійно змінюється залежно від операцій. Виготовляються в різних модифікаціях, частіше із пластику, відрізняються надійністю та комфортом використання;
  • З бухгалтерськими термінами – включає набір слів, що часто використовуються, які також змінюються елементарним прокручуванням коліщатка.

Також можна придбати датер автоматичний або датер ручний. Перший варіант автоматично змінює дату кожного відбитка. Ручні вимагають внесення змін вручну. Крім цього, в залежності від оснащення існує датер металевий і пластиковий датер.

Де вигідно купити датери

У нашому інтернет магазині печаток та штампів Olavtex можна швидко та вигідно придбати такий зручний та необхідний штемпельний інструмент, як датер. У каталозі можна знайти:

  • trodat датер із вільним полем;
  • датер із вільним полем colop;
  • датер міні colop;
  • автоматичний датер colop.

На сайті ви знайдете нумератори , ціни на які відрізняються своєю доступністю. Також ми пропонуємо оперативне оформлення замовлень, доставку товарів по всій країні, а також якісну продукцію з гарантією виробника на весь асортимент товару.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська
Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.