Пломбіратори для свинцевих та пластикових пломб з гравіюванням у Києві.
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Пломбіратори для свинцевих та пластикових пломб

Сортувати

Пломбіратор для свинцевих та пластикових пломб

Пломбіратори для свинцевих та пластикових пломб

Пломби – це механізм захисту власності, який забезпечує докази зовнішнього втручання сторонніх осіб та, таким чином, підвищує рівень безпеки під час транспортування та зберігання. Вони можуть допомогти виявити крадіжку чи навмисні маніпуляції з опломбованим предметом, товаром, об`єктом. Пломби бувають різних видів. Найчастіше використовуються свинцеві та пластикові, які вимагають для затиску спеціальний інструмент – пломбіратор, що дозволяє кріплення на дроті, волосіні, шпагаті або мотузці.

Різновиди пломбіраторів

Запечатувальні пристрої відрізняються за своїм призначенням: універсальні та спеціалізовані (для опломбування ювелірних виробів), а також за типом матеріалу виготовлення (оксидована та легована сталь). Пломбіратор для свинцевих пломб і пластикових пломб, виготовлений з високоякісної загартованої сталі, здатний прослужити протягом багатьох років, залишаючись стійким до корозії та інших несприятливих явищ. Він добре лежить у руці, дуже простий у застосуванні і вимагає великих зусиль для запечатування, тому може використовуватися як чоловіками, і жінками.

На сайті можна замовити пломбіратор для свинцевих пломб як з гравіюванням, так і без нього. Пропоновані компанією пристрої відрізняються один від одного за технічними параметрами: довжиною, шириною, висотою корпусу, діаметром отворів з різьбленням і силою тиску.

При ручному затиску пломбіратор для свинцевих пломб з гравіюванням відображає на них вигравірувані символи. Зазвичай вони є абревіатуру назви підприємства, імені обслуговуючого персоналу, порядкового номера, дати або логотипу компанії. Пломбу разом із дротом поміщають між плашками, а потім сильно стискають рукоятки інструменту. Завдяки цьому надрукується заданий малюнок, а також буде затиснутий дріт, і доступ до опечатаного пристрою або об`єкта стане недоступним.

Сфери застосування пломбірів

Пломбір для свинцевих пломб незамінний у тих випадках, коли потрібно забезпечити безпеку та проконтролювати несанкціонований доступ до таких об`єктів, як:

  • вимірювальні прилади (побутові лічильники споживання води та електроенергії);
  • транспортні засоби (вантажні автомобілі та залізничні вагони);
  • контейнери із вантажем, резервуари, паливні баки;
  • склади, шафи, сейфи, пожежні ящики;
  • службові приміщення, офіси, евакуаційні виходи.

Ручний пломбіратор для пластикових пломб широко використовують банки, поштові відділення для пломбування інкасаторських мішків із грошима та сумок із документами.

Де вигідно пломбіратор купити у Києві?

Скориставшись послугами магазину для опломбування Olavtex , ви можете в асортименті купити пломбіратор і пломби до нього за найпривабливішими цінами. Незважаючи на те, що на ринку можна знайти різні типи даних інструментів, наша продукція продовжує користуватися великою популярністю серед покупців. Безперебійна робота та довговічність пломбіраторів, виготовлених відповідно до європейських стандартів, – незаперечна перевага, підтверджена клієнтами компанії протягом багатьох років.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська