Сургучні печатки на замовлення - купити пломбір, відбиток для сургуча в Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Сургучні декоративні печатки

Сортувати

Сургучний декоративний друк

Сургучні декоративні печатки

Спеціалізована компанія «Olavtex» пропонує замовити сургучну печатку, за допомогою якої можна виконати будь-які ефектні відбиття на воску. Вона широко використовується в офісах, банківських установах та особистих цілях. Цей вид штампу служить для запечатування різного роду:

 • офіційних документів;
 • дипломів, сертифікатів;
 • папок та конвертів;
 • вітальних листівок;
 • весільних запрошень;
 • декоративні упаковки;
 • колекційних вин та інших елітних алкогольних напоїв.

Виготовлена індивідуальна сургучна печатка відрізняється міцністю, естетичністю та глибиною гравіювання. Вона дозволяє легко відрізнити вироби обмежених серій та є доказом їхньої справжності. Сургуч якнайкраще підходить для цих цілей через свою високу крихкість. Спроба видалити таку печатку закінчується пошкодженням (сколом).

Основні особливості декоративної печатки

Сургучна печатка на замовлення має металеву змінну головку, яка виготовлена ​​з латуні та дерев`яну ручку. Залежно від побажань замовника, знімна головка штампу може бути круглою (діаметром від 20 мм до 40 мм) або виконана у вигляді квадрата, прямокутника та багатокутника. Завдяки техніці лазерного гравіювання ми пропонуємо найвищу точність та якість зображення з увігнутим відображенням малюнка.

Але справа не лише у зовнішньому вигляді печатки, форма та профіль ручки особливо важливі при багаторазовому виконанні сургучного відбитка. Наша ручка спеціально розроблена таким чином, щоб максимально зручно лежати в руці та звести до мінімуму тиск на долоню. Поєднання комфортності з класичною, але в той же час стильною формою рукоятки дозволило створити продукт, що відповідає потребам клієнтів.

Як працює штамп для сургучної печатки?

Сургуч – це матеріал, який набуває напіврідкого стану під впливом високої температури. Для того, щоб правильно зробити відбиток необхідно:

 • підпалити гніт, що знаходиться на сургучі;
 • накапати віск у місце, де плануєте виконати штамп;
 • почекати 5-10 секунд, щоб сургуч трохи загуснув;
 • взяти попередньо охолоджену печатку та поставити відбиток;
 • після цього обережно підняти її, утримуючи штампований матеріал.

Щоб пломба була добре видна, розплавлений віск не повинен бути гарячим, пломба повинна бути надрукована на віск, що трохи остигнув, безпосередньо перед тим, як він затвердіє. Також, не можна здійснювати обертальні рухи, які можуть пошкодити відображене зображення.

Ексклюзивна сургучна печатка: купити в Україні.

На офіційному сайті штемпельного інтернет-магазину Olavtex.com.ua ви можете за доступною ціною замовити та купити сургучну печатку будь-якої форми та розміру з власним гравіюванням в єдиному екземплярі (малюнки, символи, логотип компанії). Наші штампи виготовляються з великою увагою до всіх деталей з урахуванням ваших очікувань. Перед здаванням замовнику кожна печатка проходить якісну перевірку на герметизацію та міцність. Ви можете укомплектувати набір для сургучної печатки, куди, крім штампу з тримачем, будуть входити воскові палички різних кольорів (червоний, синій, зелений, золотий, срібний).

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська