Засоби для опломбування - купити пломбір та пломбіратори у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Засоби для опломбування

Засоби для опломбування

Пломбір та пломбіратор

Компанія «Оlavtex» пропонує купити пломбіратор, якісні свинцеві пломби та інші матеріали, які використовуються для опечатування приміщень. У нас можна замовити пломбіратори з будь-яким гравіюванням, а також необхідну кількість пломб, тубус для зберігання ключів металевий та інші матеріали.

Асортименти засобів для опломбування

В інтернет-магазині представлений широкий вибір продукції:

  • Пломбір під пластилін використовується для опечатування приміщень та вантажів. Виготовляється з гравіюванням будь-якої складності та кільцем, що дозволяє прикріплювати його до ключів або інших предметів.
  • Пломба свинцева використовується для опломбування лічильників, приміщень, сейфів, вантажів та інших цінних предметів.
  • Тубус для зберігання ключів пластиковий забезпечує збереження ключів та зручне їх транспортування.

Виготовлення пломбіраторів здійснюється від кількох годин до кількох днів залежно від матеріалу виготовлення та складності гравіювання. Пломбіратор Київ незамінна річ на виробництві. Використовується елемент у різних галузях діяльності.

Свинцеві пломби

Якщо ви не знаєте, де купити свинцеві пломби? То вам слід звернутися до нашої компанії. Ми виготовляємо пломби з якісного матеріалу та за доступними цінами. Пломба має отвори, в які вставляється шнурок чи дріт для опломбування об`єкта.

Купити пломби свинцеві можна різного діаметру. Стандартний розмір: 8,10 та 16 міліметрів. При цьому вартість зазначається за один кілограм елементів. На пломбу свинцева ціна залежить від діаметра елемента та кількості в ньому отворів.

Виготовлення свинцевих пломб здійснюється під чітким контролем, тому гарантуємо якість виготовлених елементів. Виробництво відбувається на сучасному обладнанні з матеріалу, який не містить шкідливих компонентів. Замовити свинцеві пломби можна через спеціальну форму на сайті або за телефоном.

Пломби зі свинцю прискорюють опломбування і є найнадійнішими. Вони витримують температуру від +50 до -60 градусів, тому використовуються у будь-якій кліматичній зоні.

Якщо ви вирішили свинцеві пломби купити, то прийняли правильне рішення. Елемент неможливо зняти без порушення його цілісності. А якщо пломбу повісити на спеціальний дріт, то це зовсім не реально.

Щоб зняти елемент, знадобляться кусачки. Для якісного пломбування об`єкту радимо замовити пломбіратор для свинцевих пломб.

Пломбіратори для свинцевих пломб

Купити пломбіратор у Києві можна на нашому сайті за вигідною вартістю. Елемент виготовляється із матеріалу високої якості, який витримує великі навантаження. Пломбір для свинцевих пломб виготовляється зі знімними насадками, що дозволяє виготовляти печатки з різним гравіюванням. Зазвичай на пломбу ставиться певний номер чи літери. Але за бажанням замовника ми виготовимо пломбіратор для свинцевих пломб будь-якої складності.

У каталозі можна купити пломбіратор з готовим гравіюванням ПЛ10 і LU. Також інструмент можна придбати і без гравіювання.

Тубуси для зберігання ключів запобігають втраті ключа і навіть дозволяють носити їх завжди при собі. Також тубус можна використовувати для зберігання свинцевих пломб, які не розсипатимуться і губляться. Тубус для зберігання ключів оснащений спеціальними отворами для кільця, за допомогою якого кріплять його до одягу. Це зручно, особливо якщо людина змушена носити із собою велику кількість маленьких ключів.

Пломбіратор купити у Києві можливо на сайті магазину печаток Olavtex.com.ua . Товар представлений у каталозі різних моделей.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська