Пломбір під сургуч - купити пломбіратор під сургуч з латуні в Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Пломбір під сургуч

Сортувати

Пломбір під сургуч

Пломбір під сургуч

Сургуч є сумішшю, яка виготовляється зі смоли сосни, вапняку, каніфолі та гель-лаку. Здавна сургуч застосовували для засвідчення документів, запечатування листів та пляшок. Запах суміші дуже знайомий працівникам пошти. У сучасному світі сургуч часто використовується в оформленні ручної роботи, грамот та упаковки товарів, надаючи особливої ​​цінності та шляхетності.

Популярність виробу

Сьогодні печатка для сургуча втратив свою популярність, матеріал в основному застосовується любителями «hand made», щоб упакувати свій товар. За допомогою сургуча упаковка виглядає вінтажно та модно. Печатка актуально виглядає на запрошеннях, особистій кореспонденції та грамоті.

Використання сургуча

Користуватися сургучною печаткою нескладно. Можливо, спочатку кілька разів красиво поставити печатку не вийде, але потім все буде чудово. Сургуч плавиться за температури від 60 до 140 градусів. Тому розплавити матеріал можна вдома під феном полум`ям свічки або «сургучницею», яка значно прискорить процес.

Щоб печатка мала малюнок, на нього ставиться відбиток, який називають «пломбір», що виготовляється з дерева, пластику або металу.

Дизайн сургучної печатки

Пломбіратор для сургуча можна виготовити на замовлення або придбати готового шаблону. У нас можна вибрати будь-який макет сургучної печатки або надати свій дизайн. Він може бути намальований на папері або зроблений у графічному редакторі. Наші фахівці перевірять його на відповідність до розміру пломбіратора та скоригують деталі за потреби. Ми виготовляємо печатки будь-якої складності.

Застосування печатки із сургуча

Виготовивши пломбір під сургуч на замовлення, ви отримаєте чудову нагоду оригінально оформляти упаковку подарунка на будь-яке свято, підкресливши його індивідуальність та цінність виконаної роботи. Для вінтажного оформлення потрібен сургуч і мотузка, які гармонують один з одним, наголошуючи на оригінальності подарунка або ручної роботи. У розплавленому вигляді сургуч добре клеїться до будь-якої поверхні, а яскравий колір печатки з індивідуальним малюнком відразу приверне увагу до вашої ручної роботи.

Подарунки з використанням сургуча

Ви любитель нестандартних та оригінальних подарунків? Тоді використовуючи сургуч, ви можете оригінально упаковати колекційне вино, запечатати листівку або написати листа, скріпивши його печаткою. Таке оформлення виглядає вишукано та запам`ятовується надовго. Також у нас можна замовити пломбіратор для опечатування дверей з будь-яким написом та кодом.

Сургуч на весіллі

Сьогодні на ринку є небагато фірм, які займаються оформленням запрошень на весілля. Як правило, люди їх роблять самі або шукають фахівці Hand Made. Купивши сургуч, ви зможете відчути себе дизайнером та виготовити запрошення з ексклюзивним дизайном, поставивши на ній сургучну печатку зі своїми ініціалами.

Як зробити замовлення та термін виготовлення?

Пломбіри виготовляються протягом кількох годин і відправляються в регіон замовника протягом двох днів. Зробити печатку для опечатування дверей або замовити інші засоби для опломбування за індивідуальним ескізом можна в офісі нашої компанії, а також на електронну адресу або телефон. Якщо ви не знаєте, що саме хочете бачити на пресі, то скористайтеся допомогою наших фахівців, які в залежності від ваших побажань зроблять макет і нададуть його в кількох варіантах вибору. Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин