Штампи - термінове виготовлення штампів - замовити штамп у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штампи

Штампи

Виготовлення штампів

Штамп є ручним оснащенням для проставлення відбитка на папері або перенесення різної текстової та графічної інформації на різні матеріали за допомогою чорнила. Вони прискорюють та спрощують роботу з документами, ідентифікують юридичну чи фізичну особу, яка оформлює будь-який офіційний папір. Виробництво штампів є вузькоспеціалізованим видом діяльності, який вимагає від підприємства наявності потужної виробничої бази та досвідченого кваліфікованого персоналу. Компанія Olavtex виготовляє штампи на замовлення з 1991 року та є визнаним лідером у даній сфері.

Навіщо потрібні штампи

Штампи повсюдно використовуються у діловодстві та документообігу в офісах, на виробничих підприємствах, різних комерційних об`єктах, органах державної влади, інших суб`єктах господарювання. Вони призначені для проставлення різних позначок на внутрішній документації або підтвердження справжності офіційних документів. Різні штампи необхідні роботи бухгалтерії, юридичного відділу, секретаріату, адміністративно-господарського, комерційного та інших структурних підрозділів підприємства.

Штампи зазвичай містять інформацію та реквізити суб`єкта господарювання, нанесення яких надає документу юридичної чинності. Вони також можуть служити для заміни рукописного нанесення інформації, що повторюється. Часто під час виготовлення штампу замовники просять нанести такі стандартні написи:

Стандартні варіанти мають розмір 38х14 мм, матеріал – гума. За потреби ми можемо виготовити штамп із текстом замовника. Виріб комплектується автоматичним оснащенням і подушечкою з синім чорнилом .

Різновиди штампів

Крім стандартних наша компанія пропонує виготовлення індивідуальних штампів . Вони виробляються методом лазерного гравіювання. Розміри вибираються індивідуально. Зміст відбитка виконується відповідно до побажань клієнта.

За формою штамп може бути:

Також ми можемо запропонувати набірний штамп, який може проставляти відбиток із цифровою інформацією довільного змісту. Штамп самонабірний може бути підготовлений для нанесення дати або будь-яких цифр у необхідній кількості.

Якісне виготовлення штампів на замовлення

Штемпельний інтернет магазин Olavtex пропонує виготовлення штампів до Києва з доставкою в будь-який регіон України. У нас ви можете замовити штамп у повній комплектації із якісних матеріалів. Оплата може бути здійснена в будь-якій зручній для клієнта формі. Якщо вам потрібний стандартний чи індивідуальний штамп, ціна в нашій компанії буде найпривабливішою на ринку. Ви можете замовити виріб за готовими шаблонами, запропонувати свій ескіз чи скористатися послугами наших кваліфікованих дизайнерів. У нас ви зможете купити штамп будь-якої форми та нестандартних розмірів.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська