Подушка змінна штемпельна - купити подушку для печатки R40 і R 542
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Подушки штемпельні змінні

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20 50 100

Подушечка для печатки змінна

Подушки штемпельні змінні

Подушка для печатки є обов`язковою складовою будь-якої штемпельної продукції. Виріб є м`яким матеріалом, який просочений чорнилом, і призначений для створення відбитка на поверхні при контакті з кліше.

Навіщо потрібна штемпельна подушка

Подушечка для дпечатки – незамінний конструктивний елемент будь-якої печатки або штампу. Деталь забезпечує точність і чіткість відбитків без розтікання чорнила на поверхні, що дуже важливо під час роботи з документацією. Кількість барвника цілком достатньо, щоб проставити від 5000 до 10 000 відбитків.

Іноді подушечка застосовується з декоративною метою при створенні нечітких відбитків завдяки обмеженій кількості барвника. Декоративні штампи зазвичай наносяться на сувенірну поліграфічну продукцію. Також подушечки можуть бути монохромними та багатобарвними: останній варіант є особливим, тому що виріб цього типу неможливо заправити чорнилом самостійно.

Різновиди подушок для круглої печатки

Залежно від призначення виділяють:

  1. Настільні подушки для штампу . Такі вироби йдуть у комплекті з ручними печатками , які перед встановленням відбитка необхідно занурити у подушечку. Якість і чіткість відбитка безпосередньо визначається якістю матеріалу, цілісністю кліше та кількістю чорнила. Настільна подушечка забезпечує рівномірний розподіл барвника на поверхні кліше. Заправляти виріб чорнилом потрібно рівномірно: якщо ви нанесли більше барвника, ніж необхідно, промокніть зайву рідину сухою серветкою, інакше відбиток буде нечітким і нерівним. Рекомендується купувати однакове чорнило, щоб запобігти змішуванню відтінків.
  2. Змінні штемпельні подушки - обов`язкова складова автоматичних печаток та штампів. Вироби дещо відрізняються від ручних, тому що вони вже вбудовані в конструкцію і розташовуються догори ногами для оптимального просочування кліше чорнилом. Як правило, чорнила в подушечці печатки з автоматичним оснащенням вистачає на 2000 відбитків.

Основні правила застосування штемпельних подушок

Подушечка просочена речовинами, що випаровуються, тому для продовження терміну її експлуатації рекомендується зберігати її в місцях, закритих від прямих сонячних променів, а також віддалених від джерел тепла. Так виріб не пересихатиме. Також дуже важливо запобігати попаданню бруду, пилу, інших чорнил та вологи на подушечку, щоб вона прослужила протягом тривалого часу.

Купити подушку для печатки ви можете у нашому інтернет-магазині штемпельної продукції з доставкою до всіх куточків України. У каталозі представлений широкий асортимент найвищої якості за доступною ціною. Вибрати та замовити необхідний товар ви можете в онлайн-режимі у будь-який зручний для вас час.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська