Печатка ТОВ, АТ - замовити круглу печатку для юридичної особи
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Круглі печатки юридичних осіб

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20 50

Печатка юр особи (ТОВ)

Круглі печатки юридичних осіб

Набуття документом юридичної сили набирає чинності після підписання уповноваженими особами та завірення печаткою. Печатка підприємства – це інструмент, який є підтвердженням офіційного рішення, зобов`язання, заяви організації. Виготовлення печатки юридичної особи має відбуватися відповідно до чітких вимог, правил, прописаних на законодавчому рівні. Щоб уникнути непорозумінь, а також для унеможливлення сумнівів у справжності проведеної угоди, відбиток на печатці повинен мати чіткі обриси та надавати всю необхідну інформацію про фірму.

Необхідні дані для створення печатки підприємства

Печатка організації є ознакою статусу, гарантом фінансової безпеки фірми. Найчастіше виготовляються печатки круглої форми. Розмір та призначення залежить від того, які документи потрібно маркувати. Може змінюватись від 12мм до 50мм. Обов`язковими даними для розміщення вважаються:

 • Код ЄДРПОУ.
 • Місце реєстрації.
 • Форма власності підприємства
 • Назва фірми.
 • Фірмовий логотип, якщо такий є (має бути зареєстрований в установленому порядку).

Замовити печатку організації можна трикутної чи овальної форми. Все залежить від призначення та необхідності застосування у процесі підприємницької, будь-якої іншої діяльності.

Типи печаток

Виготовлення печатки організації доступне у кількох варіантах. Вибір залежить від призначення цілей фірми, що здійснює замовлення. Розрізняють:

 • Гербові – для підприємств, уповноважених використовувати державну символіку.
 • Круглі, базові – для фірм, які не мають права на зображення держсимволіки.
 • Печатки філій – за потребою, у тих випадках, коли таке право делеговано представнику філії головним офісом підприємства.
 • Печатки структурних підрозділів – відділ кадрів, бухгалтерія, фінансово-економічний відділ можуть мати свої особисті екземпляри. Найчастіше квадратної, трикутної форми

Печатка фірми може бути основною або додатковою. На першій вказується вся основна інформація про юридичну особу, тоді як на печатках другого типу можна вказувати назву підрозділу, призначення або номер. Включення логотипу є індивідуальним бажанням замовника, оскільки чітких вимог щодо цього елемента на законодавчому рівні не існує. Чорнило, що використовується для заправки печаток , за замовчуванням, сині.

Як замовити печатку ТОВ

Наша компанія пропонує купити печатку ТОВ, підприємства будь-якого іншого права власності. Щоб максимально точно виготовити печатку, ми визначаємо:

 • Інформацію, необхідну для розміщення на пресі (відомості з ЄДР)
 • Різновид та тип конструкції оснастки. Найчастіше, вибір падає на автоматичне оснащення , оскільки воно найпрактичніше і довговічніше. Можливий варіант ручного типу.
 • Колір кліше – синій (за замовчуванням). Також можна замовити відбиток печатки будь-якого іншого кольору серед існуючих кольорів штемпельних фарб.
 • Спосіб виробництва - звичайний (стандартні печатки для документів) або рельєфний. Рельєфні печатки використовуються для засвідчення грамот, свідоцтв, сертифікатів.

Замовити термінове виготовлення печатки для ТОВ можна у телефонному режимі, зв`язавшись із нашими консультантами. Також можна зробити замовлення за допомогою спеціальної онлайн-форми на сайті чи безпосередньо в офісі компанії.

Запитання-відповіді (FAQ)

► Чи потрібні дозволи на виготовлення печатки юр.особи?

З 21 лютого 2011 року виготовлення круглих печаток юридичних та фізичних осіб незалежно від форм власності, державних установ провадиться без оформлення дозволів МВС України! У зв`язку з цим вся відповідальність за виготовлення та використання круглих печаток (в т.ч. та кримінальна: ст. 358 ККУ) тепер лежить на керівниках підприємств та особисто на всіх фізичних особах, які мають потребу використовувати круглі печатки у своїй діяльності. Всі круглі печатки, виготовлені в нашій компанії, обов`язково реєструються, відбитки зберігаються в архіві.

► Що потрібно для виготовлення круглої печатки ТОВ?

 • Для юридичних осіб (ТОВ, АТ): ідентифікаційний код або копія витягу про державну реєстрацію. З неї береться інформація:
  • Код ЄДРПОУ.
  • Місце реєстрації.
  • Форма власності.
  • Назва фірми.
  • Логотип, якщо він є та зареєстрований

► Яка різниця між оснасткою та кліше?

Кліше – це полімерна або гумова частина друку, яка може бути круглою, прямокутною, овальною, трикутною тощо . У категорії круглі печатки у нас розміщені відбитки кліше.
Оснащення - це пластикова, металева або дерев`яна конструкція, до якої кріпиться кліше. Її Ви зможете купити в категорії Оснащення для круглих печаток . Вони бувають автоматичні , ручні та рельєфні .

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська
Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.