Ручні оснастки для круглих печаток - купити кишенькове оснащення Київ
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для круглих печаток ручні

Сортувати

Оснащення для печаток кишенькове

Оснащення для круглих печаток ручні

Ведення бізнесу нерозривно пов`язане з постійними поїздками у відрядження та зустрічами з партнерами за межами офісу. Навіть перебуваючи в дорозі, підприємець може працювати з паперами, не гаючи часу. Це можливо за допомогою компактної кишенькової печатки, оскільки виріб поміщається навіть у кишені піджака.

Основні переваги кишенькового оснащення для печатки

Оснащення для печатки кишенькове відрізняється такими перевагами:

  1. Відсутність необхідності постійно носити із собою на зустрічі та брати у поїздки великий виріб та чорнильну подушечку. Остання вбудована у конструкцію кишенькового оснащення. Кліше змочується штемпельним чорнилом щоразу, коли канцелярський виріб відкривається або закривається.
  2. Оперативність. Кишенькове оснащення дозволяє поставити рівний і акуратний відбиток на папері всього за кілька секунд.
  3. Компактність. Невелика вага та розміри дають можливість носити пристрій у кишені, а в деяких моделях навіть передбачено наявність отвору для мотузки – таким чином ви можете носити печатку навіть в одній зв`язці з ключами.
  4. Герметичність. Вироби міцно закриваються, тому можливість протікання чорнила виключена.
  5. Відсутність гострих країв. Можна не побоюватися, що цілісність одягу, валізи чи сумки буде пошкоджена.
  6. Естетичний та стильний дизайн. Наявність компактної кишенькової печатки лише підкреслить презентабельність та відповідальність її власника.

Ще один плюс - довговічність: одна подушечка з чорнилом , встановлена ​​в конструкцію, дозволяє поставити приблизно 1000 відбитків, після чого деталь можна замінити. Корпус може бути виготовлений із металу або синтетичних матеріалів.

Як вибрати ручне оснащення для печатки невеликих розмірів?

До найбільш ергономічних належать напівавтоматичні вироби через наявність у конструкції чорнильної подушки – перед постановкою відбитка немає необхідності витрачати час на змочування кліше фарбою. Таким чином, пристрої завжди готові до експлуатації.

При виборі варто враховувати матеріал, з якого виготовлений корпус конструкції - він повинен відрізнятися міцністю, щоб запобігти появі дефектів і тріщин під час транспортування. Найкращий варіант - металеве оснащення для кишенькової печатки: конструкція відрізняється довговічністю, надійністю та респектабельним зовнішнім виглядом. Пластикові кишенькові оснастки Colop припадуть до душі підприємцям, які віддають перевагу яскравим аксесуарам, що виділяються.

Де купити ручне оснащення в Україні?

У каталозі магазину печаток та штампів Olavtex ви можете ознайомитись з широким асортиментом кишенькових оснасток для печаток та вибрати відповідний для себе виріб. Компанія займається виробництвом штемпельної продукції понад 28 років, постійно вдосконалюючи технології виготовлення канцелярського обладнання. У виробництві використовуються лише найкращі матеріали. Щоб дізнатися більше про кишенькові оснастки для круглих печаток, зв`яжіться з менеджером компанії за номером на сайті. Замовити необхідне обладнання можна в зручний для вас час з доставкою по Україні.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська