Печатки ФОП - замовити печатку для підприємця у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Печатка ФОП

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20 50

Печатка ФОП

Печатка ФОП

Питання, чи потрібна печатка підприємця, досить спірне. З одного боку, необхідність такого інструменту не регулюється законодавчими нормами, з іншого - обійтися без печатки практично неможливо. Зіткнення теоретичної та практичної основ змушує вагатися при ухваленні рішення щодо виготовлення печатки.

Насправді ж відсутність печатки провокує виникнення кількох проблем. Банки при оформленні кредиту, відкритті розрахункового рахунку та здійсненні будь-яких інших фінансових операцій набагато прихильніше ставляться до підприємців, які надають документи на розгляд, завірені печаткою. Крім цього, потенційні партнери охочіше йдуть на контакт, якщо бачать перед собою відповідального бізнесмена, який подбав про те, щоб у його розпорядженні був саме цей діловий атрибут.

Переваги печатки підприємця

Однозначної думки щодо необхідності штампу підприємця немає. Але можна побачити цілком очевидні переваги оформлення такого інструменту:

 • Захист документів від підробки, оскільки один підпис такої гарантії не дає.
 • Імідж, статус, солідність, сумлінність – усі ці якості посилюються, якщо підприємець користується печаткою.
 • Вирішення фінансових питань із банківськими установами прискорюється, коли відомо заздалегідь про наявність печатки підприємства.

Вимоги до печатки підприємця

Оскільки печатка ІП – це насамперед діловий інструмент, його виготовлення має відбуватися відповідно до певних вимог та стандартів. Одним з головних є чітке формування відбитку, який легко ідентифікується та читається. До інших можна віднести:

 • Діаметр приблизно 40 мм, але допускається зміна в діапазоні від 30 мм до 50 мм.
 • Стандартне синє забарвлення – з цим параметром краще не експериментувати, оскільки можуть виникнути проблеми з фінансовими організаціями. Крім цього, при копіюванні документів, будь-який інший колір втрачає чіткість і яскравість, що негативно позначається на подальших з документами діях.

Для підприємця, так само як і для повноцінних організацій, цілком допустимо мати основну та додаткову печатку.

Інформація, вказана на пресі

Будь-яка печатка повиннна вміщати всі найважливіші відомості про свого власника. Печатка приватного підприємця містить:

 • Вказівки різновиду форми відповідальності.
 • ПІБ власника.
 • Ідентифікаційний номер.

Додатково можливо нанесення різних захисних елементів, логотипів, фірмових знаків. Їх наявність значно скорочує ризик підробки, оскільки збільшується складність всіх елементів точного повторення. Цей момент обумовлюється при особистому спілкуванні на стадії розробки макета.

Як замовити печатку ФОП

Наша компанія пропонує свої послуги з виготовлення печаток . Перш ніж замовити печатку ФОП, необхідно визначитися з оснасткою майбутнього інструменту. Пропонуємо на вибір автоматичне або ручне оснащення . Найчастіше, підприємці замовляють автоматичний механізм, оскільки він практичніший і довговічніший.

Оформлення замовлення проходить щоразу за тією ж схемою:

 • Узгодження макета та оснащення, з чим завжди допоможуть менеджери та розробники.
 • Погодження термінів виготовлення. Можна замовити термінове виготовлення, якщо печатка індивідуального підприємця потрібний дуже терміново.
 • Замовлення доставки кур`єром або самовивіз із офісу нашої компанії.

Для того, щоб замовити печатку підприємця, можна зателефонувати за вказаними в контактних даних телефонами, залишити заявку на сайті компанії або відвідати наш офіс. Кінцева вартість розраховується після затвердження макета та всіх нюансів, вимог до процесу виготовлення. Ціна багато в чому залежить від обраного типу оснащення, складності нанесення всіх бажаних символів, а також кольору відбитку. Перш ніж сплатити замовлення, ми надаємо можливість особисто переконатися як виконані роботи.

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська