Печатка нотаріуса - виготовлення нотаріальних печаток та штампів у Києві
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Печатка нотаріуса

Сортувати

Нотаріальні печатки та штампи

Печатка нотаріуса

Нотаріус є представником державної влади. У його повноваження входить засвідчення різноманітних документів (акти, довідки, копії документів). У зв`язку з цим нотаріус включений до списку професій, які мають право використовувати у своїй діяльності гербову печатку. Крім цього, в арсеналі обов`язкових атрибутів знаходиться нотаріальних печаток та штамп. Печатка – основний інструмент, штамп – необхідний затвердження статусу документа («Копія», «Згідно з оригіналом»). Печтака нотаріуса відноситься до круглих печаток фізичних осіб .

Головна вимога до печатки нотаріуса

Нотаріуси використовують печатку щодня. Інтенсивна експлуатація інструмента більшою мірою відображається на чіткості зображення. Чіткість – саме ця вимога є обов`язковою для кожного штампу нотаріуса. На будь-якому документі, де потрібен відбиток печатки, має бути добре видно ініціали фахівця, а також дату складання документа.

Неприпустимо, щоб на папері, після використання печатки, залишався жирний відблиск, або щоб чорнило виходило за межі відбитка. Ідеальний інструмент – це печатка нотаріуса в Україні з рівними, чіткими краями, читабельним текстом, насиченого чорного, темно-синього кольору. Саме такий варіант виконання не викликає сумнівів у справжності, законності документа, що засвідчується, та професіоналізму юриста.

Особливості нотаріального штампу

Перш ніж печатку нотаріуса зробити, рекомендується розібратися в деяких тонкощах і особливостях виготовлення. До них відносяться:

 • Виготовлення виключно за оригінальними макетами, які складені відповідно до всіх норм та правових актів. Печатка та штамп нотаріуса, які зроблені по скану відбитка можуть мати похибки. Помилки та неточності неприпустимі у випадку з інструментами для представників законодавчих органів.
 • Застосування лише передових технологій та методів. Довговічність відбитка, деталізація зазначеної інформації залежить від того, наскільки відповідально компанія-виробник виконала свою роботу.
 • Зносостійкість - одна з головних вимог, що пред`являються до такого інструменту, як нотаріальні печатки та штампи. Вони виготовляються із розрахунку не так на рік, і навіть не на три. Тому головне завдання компанії, яка надає послуги з виготовлення печаток, зробити продукт високої якості, міцності, надійності.

Ступінь захисту

Нотаріальні штампи відносяться до особливої ​​штемпельної продукції . Підвищений ступінь важливості, відповідальності вимагають нанесення множинних знаків захисту. Важко уявити, скільки проблем може створити майстерно підроблена печатка нотаріуса. Тому, згідно з інформацією, затвердженою Мін`юстом України, на пресі в обов`язковому порядку мають бути такі елементи:

 • Герб України.
 • Призначення та найменування.
 • Прізвище, ім`я, по-батькові фахівця.
 • Прикріплений нотаріальний округ.
 • Інформація про зміст печатку державною мовою.

Де замовити печатку нотаріуса

При необхідності замовити печатку нотаріальної контори можна звернутися за допомогою до нашої компанії. Дизайнери допоможуть скласти макет відповідно до всіх вимог та норм. Ми відповідально підходимо до виконання своєї роботи. Особливо це важливо у випадку печаток для нотаріусів, оскільки кожен елемент на відбитку суворо регламентується законодавством України.

Наші переваги:

 • Замовлення термінового/нестрокового виготовлення печаток, штампів.
 • Отримання печатки нотаріуса без відвідування офісу за допомогою онлайн форми.
 • Передові технології, що дозволяють виготовити високоякісне оснащення.
 • Оперативне оформлення замовлень.
 • Консультаційна допомога.
 • Розробка дизайну із досвідченими дизайнерами.
 • Цікаві комерційні пропозиції.
 • Доставка виробів у всій країні.

З усіх питань можна проконсультуватися за вказаними в контактних даних телефонами або скористатися онлайн-формою замовлення на сайті магазину печаток та штампів .

Показати все
Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська