Colop автоматичні оснастки для круглих печаток купити в Києві.
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для круглих печаток автоматичне Colop

Сортувати

Автоматична оснастка для круглих печаток

Обов'язковим елементом роботи з документами в офісі є наявність печатки. За допомогою неї папери отримують офіційний статус і вважаються верифікованими. Для установ з інтенсивним обігом документів, де щоденне навантаження на інструмент досить високе, оптимальним рішенням є використання печатки на автоматичній оснастці.

Автоматична оснастка для печатки представляє собою пристосування з інтегрованою в конструкцію штемпельною подушкою і спеціальним механізмом, який забезпечує подачу фарби для аккуратного відбитка. Такий інструмент повністю виключає розмазування зображень і передчасний знос дрібних деталей малюнка, нанесеного на кліше.

Конструкція та принцип роботи автоматичної оснастки

Принцип роботи автоматичної оснастки базується на роботі обертового механізму, за допомогою якого відбувається подача чорнил із вбудованою штемпельною подушкою на кліше. В неактивному стані друкарський елемент прижатий до подушки, пропитаної фарбуючим складом. При натисканні на корпус, механізм набуває руху і перевертає кліше. Потім друкарський елемент висувається із корпусу і передає зображення на папір чи інші поверхні. Благодаря тому, що в автоматичних моделях кліше знаходиться всередині корпусу, воно надійно захищено від механічних та інших пошкоджень. Обертовий механізм в автоматичній печатці має тривалий ресурс роботи і розрахований в середньому на 50 тисяч відбитків.

Корпус пристрою виготовляється з міцного пластика або металу і характеризується надійністю, ергономічністю та хорошими експлуатаційними якостями. У випадку, якщо вбудована штемпельна подушка втратила свої якості і відбиток втратив чіткість, її можна замінити або знову заправити чорнилами.

Переваги автоматичної оснастки для круглої печатки

Автоматична оснастка порівняно з ручним пристроєм має ряд неоспоримих переваг і відрізняється:

  • надійністю конструкції – виріб розрахований на щоденні підвищені навантаження;
  • зручністю експлуатації – ергономічна форма підвищує комфорт при щоденному використанні інструмента;
  • якістю відбитка - однакова сила натискання по всій поверхні оснастки забезпечує рівномірне розподіл фарбуючої речовини і чіткий відбиток на папері;
  • тривалим терміном служби.

Автоматична оснастка для печатки Colop: якість і тривалість

Однією з найпопулярніших автоматичних оснасток на ринку штемпельної продукції є модель Colop Printer R40 від австрійського виробника Colop. Виріб залишає чіткий відбиток з рівномір

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин