Shiny сайт магазину - круглі печатки, штампи, датери, нумератори Шайні
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штемпельна продукція Shiny: печатки, датери та нумератори, подушки та фарба

Компанія Shiny є одним із лідерів у сфері виготовлення штемпельної продукції у всьому світі. Виробництво пристроїв зосереджено в Тайвані. Компанія постійно вдосконалює пристрої, впроваджуючи найсучасніші технології у виробничий процес. Завдяки доступній вартості кожен бажаючий може дозволити собі придбати високоякісну штемпельну продукцію, яка прослужить не один рік. Філософія бренду Шайні полягає в гармонійному поєднанні бездоганного сервісу, відмінної якості та інновацій. Вся продукція компанії характеризується сертифікатом якості ISO 9002.

Основні переваги продукції Шайні в Україні

Тайванська компанія спеціалізується на виробництві ергономічних та надійних автоматичних оснасток. Пристрої є ідеальним варіантом, якщо необхідно досягти ідеальної чіткості та рівномірності відбитка. Матеріалом для виготовлення оснасток є високоякісний та надійний пластик. Пристосування комплектуються захисними кришками, які запобігають попаданню на кліше пилу та бруду, а також пошкодженню поверхні. Штемпельна подушечка, просочена чорнилом на водній основі, вже вбудована в конструкцію, тому немає необхідності додатково набувати настільну подушку і вмочувати кліше в барвнику щоразу перед проставлянням відбитка. Елемент можна дозаправляти за необхідності.

Асортимент штемпельної продукції Шайні

Компанія «Олавтекс» займається реалізацією та виробництвом штемпельної продукції в Україні. На сайті магазину у відповідних розділах можна ознайомитись з широким асортиментом виробів Shiny:

  • Оснащення для круглої печатки Shiny - пристосування, які призначені для печаток діаметром від 38 до 42 мм. Оснащення компанії гарантують чіткість і яскравість відбитка. Серед особливостей виробів обтічні форми, зручність використання та лаконічний дизайн.
  • Штампи Shiny – інструмент, за допомогою якого можна проставити необхідну інформацію на документі. Для штампів Шайні характерні суворі прямокутні форми та стильний пластиковий корпус. Пристрої дозволяють автоматизувати роботу з документацією, тому часто використовуються різних підприємствах.
  • Датер Shiny – виріб, за допомогою якого можна швидко проставити дати на документах. Надійні датери Шайні – незамінні пристрої для банківських організацій, які допомагають забезпечити оптимальну організацію роботи в офісі.
  • Змінна подушка для печатки Shiny необхідна, якщо елемент конструкції автоматичної оснастки вийшов з ладу. Подушечка може бути просочена чорнилом різних кольорів або бути зовсім безбарвною.

Найбільш популярним продуктом є печатка Shiny Printer R 542 . Пристрій відрізняється ергономічністю, довговічністю та великою різноманітністю дизайнів. Дізнатися докладніше про характеристики моделі та замовити виріб, а також будь-яку штемпельну продукцію бренду Shiny ви можете у менеджера компанії Olavtex. Оформити замовлення можна з доставкою по всій території України.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин