Colop офіційний сайт магазину - круглі печатки, штампи, датери Колоп
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Продукція Colop: печатки, штампи та датери

Австрійська компанія Colop була заснована у 1980 році Карлом Скопеком та спеціалізувалася на виробництві штемпельної продукції та обладнання для ведення документообігу. Вже незабаром після відкриття компанія стала популярна у всіх країнах Європи за рахунок високої якості виробів та їх широкого асортименту. Не дивно, що штампи, печатки та датери Colop займають на ринку лідируючі позиції з продажу. Компанія постійно розширює асортимент та розвивається, що безпосередньо пов`язано з впровадженням у виробництво сучасних технологій. Colop експортує свою продукцію до більш ніж 120 країн світу.

Основні переваги продукції австрійської компанії

Все оснащення Colop виконане із міцних матеріалів, відрізняється зручністю експлуатації та довговічністю. Крім цього, йому характерно:

 1. Продумане до дрібниць конструктивне рішення виробів.
 2. Зручний корпус, що робить експлуатацію печатки або штампу максимально простою та приємною.
 3. Бездоганна якість відбитку.
 4. Сучасний лаконічний дизайн.
 5. Можливість зміни інформації на кліші у штемпельній продукції самонабірного типу.
 6. Наявність змінної подушечки, просоченої чорнилом - за потреби ви можете заправити барвник або замінити деталь.
 7. Доступна вартість.

Також необхідно виділити широкий асортимент - в каталозі Colop представлена ​​величезна кількість штемпельної продукції, тому ви зможете знайти необхідний виріб.

Інновації Colop

Компанія переважно займається виробництвом штампів та печаток з автоматичним оснащенням – особливістю конструкції виробів є наявність штемпельної подушечки з барвником усередині пристрою. Продукція виготовляється із пластмаси або металу: останній варіант відрізняється великим терміном експлуатації, проте є досить дорогим. Найбільшою популярністю користується Colop Printer R40 – оснащення для основних чи додаткових печаток організації. Основними особливостями виробу можна назвати:

 1. Корпус із міцного та надійного пластику.
 2. Зручність. Ваші руки та навколишні предмети не будуть забруднені чорнилом.
 3. Наявність нижньої кришки, яка запобігає попаданню бруду та пилу на кліше.
 4. Екологічність. Штемпельна продукція виробляється за спеціалізованою технологією, яка передбачає зменшення викидів токсичних сполук та вуглекислого газу в атмосферу.
 5. Надійність. Кліше виготовляється методом лазерного гравіювання з додаванням захисних елементів, щоб запобігти фальсифікації.

Продукція Colop в Україні

Ви можете придбати вироби австрійського бренду в інтернет-магазині печаток та штампів Olavtex . Також у нашому каталозі представлені:

 1. Автоматична оснастка для круглої печатки Colop .
 2. Оснащення для штампу Colop .
 3. Настільна штемпельна подушка Colop .
 4. Змінна штемпельна подушка Colop .
 5. Футляр для печатки Colop .
 6. Самонабірний штамп Colop .

Ви можете замовити продукцію компанії на нашому офіційному сайті, додавши необхідний товар у кошик та заповнивши спеціальну форму для оформлення замовлення. Якщо у вас є питання, залиште заявку на зворотній дзвінок і менеджер зв`яжеться з вами найближчим часом.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська