Trodat - Автоматичні оснастки для штампів, купити в Києві.
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Оснащення для штампів Trodat

Сортувати
Товарів на сторінці: 10 20

Оснащення для штампу

Для чого використовується оснастка для штампа

Оснастка для штампа – це корпус, яким ви утримуєтеся, ставлячи відбиток. Залежно від способу використання, існують вироби:

  • Автоматична. Роботу пристрою забезпечує механізм, який запускається за допомогою механічного впливу (тиску) на оснастку. Таким чином, нанесення фарби на документ відбувається швидко, і механізм наносить рівномірний, якісний відбиток;
  • Ручна. Має вигляд ручки, на яку закріплено кліше. Щоб виставити печать на папері, необхідно занурити виріб у подушку, яка пропитана спеціальною штемпельною фарбою, а потім самостійно залишити відбиток на папері.

Які існують розміри штампа?

Насправді, штамп можна зробити практично будь-яким, проте виробники мають свої стандарти, які базуються на попиті на розміри серед замовників:

  • Маленькі моделі (26х9 мм);
  • Середні (38х14 мм, 47х18 мм);
  • Великі (58х22 мм, 60х30 мм, 60х40 мм);
  • Дуже великі (73х38 мм, 80х25 мм) штампи.

Оснастки для штампів: автоматичні та ручні. Які краще?

Ручна оснастка ідеально підійде фірмам, компаніям або приватним підприємцям, чий документообіг не відрізняється інтенсивністю. Якщо печать не використовується щодня, або використовується, але не частіше, ніж кілька разів - можна зробити вибір на користь ручної різновидності виробу.

Якщо ж ви регулярно, інтенсивно і на щоденній основі використовуєте штемпельну продукцію – тоді краще зробити свій вибір на користь автоматичної оснастки.

Серед найпопулярніших і витребуваних моделей - оснастки для штампів: Colop, Trodat, Shiny. Вони характеризуються надійністю, зносостійкістю, високою якістю і відмінними експлуатаційними властивостями.

Кліше для штампа: що це таке?

Кліше називають рельєфну поверхню макета печатки. Воно може виготовлятися з різних матеріалів, серед яких композит, полімер і гума. Кліше кріпиться до оснастки, що дозволяє комфортно його використовувати і залишати якісний відбиток чорнил на папері. Завдяки фігурному вирізу кліше по контуру макета стає можливим створити чіткий, яскравий і рівномірний відбиток.

Печать і штамп: чи є різниця?

Круглая печать – це своєрідний підпис: вона є серйозним засобом ідентифікації ваших даних, даних компанії чи ФОПа. Печать використовується для завірення державних, а також фінансово-економічних документів. Штамп не має такої юридичної сили. Він призначений для спрощення внутрішніх процесів компанії, фірми чи ФОПа і використовується для нанесення на документ або папір дати, реквізитів, даних посадової особи. Штампи допомагають продуктивно і якісно організувати роботу з документацією і чудово економлять час і сили співробітників.

На що варто звернути увагу при виборі штампа або печатки

Перед тим, як зробити вибір на користь певної моделі, необхідно ознайомитися з її технічними характеристиками. Також важливо звернути увагу на те, з яким видом паперу ви працюєте. Справа в тому, що штемпельна фарба, якою пропитано штамп і печать, відмінно відбивається на більшості видів паперу.

У більшості випадків, штемпельна фарба має водну основу, що робить її непридатною для використання на глянцевому папері: вона не буде висихати і розмажеться при першій можливості. Для глянцевого паперу найкраще підійде фарба на етиловому спирті.

На сайті печатей і штампів Olavtex ви знайдете великий вибір штампів і печатей на будь-який смак, колір і розмір. Також компанія може виготовити індивідуальну штемпельну продукцію за оптимальною і доступною для вас ціною.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська