Trodat офіційний сайт магазину - Тродат печатки, штампи та датери
Ми працюємо! Слава Україні!
Ми працюємо! Слава Україні!
 Каталог
0 шт.

Штемпельна продукція Trodat: печатки, штампи, датери та нумератори

Австрійська компанія «Тродат» є лідером серед виробників штемпельної продукції. Бренд було засновано ще 1912 року у Відні Францем Юстом. Післявоєнний час можна назвати періодом розквіту компанії: продукція Trodat почала користуватися популярністю і за межами Австрії - кількість експорту суттєво зросла і печатки бренду стали популярними у всіх країнах Європи. Справжній «вибух» стався після розробки першого у світі штампу з автоматичним типом оснастки, що характеризується наявністю вбудованої у конструкцію штемпельної продукції. Сьогодні штемпельна продукція австрійського бренду продається у понад 120 державах світу.

Тродат в Україні: популярні товари

Найбільш популярним варіантом штемпельної продукції є штампи, виробництво яких вважається основною спеціалізацією австрійського бренду. Крім штампів компанія займається виготовленням іншої продукції, у тому числі штемпельних подушок, ексклюзивних пристроїв для письма та високоякісного оснащення. Штампи Тродат можуть використовуватися в будинку, офісі або навіть у дорозі. Залежно від переваг та потреб клієнти можуть вибрати найбільш підходящий варіант виробів. Пристосування австрійського бренду можуть бути одноколірними або кольоровими. Серед основних переваг обладнання компанії виділяють:

  1. Бездоганні якісні характеристики. Корпус штампу виготовляється із міцної та надійної сталі чи пластику: оснащення захищає кліше печатки чи штампу від забруднень та пошкоджень. Виробник гармонійно поєднав безсмертну класику із сучасним дизайном.
  2. Ергономічність. Продукція Trodat характеризується максимальною зручністю в експлуатації: для проставлення відбитка досить м`яко натиснути на оснащення, м`яко опускаючи її вниз. Також не треба побоюватися, що після використання на руках залишаться сліди чорнила – навіть за необхідності щодня міняти цифри на датері, шкіра залишиться чистою.
  3. Висока якість відбитку. Усі букви, цифри та зображення чітко візуалізуються та диференціюються.
  4. Широкий асортимент. Компанія пропонує великий вибір штампів з різних колекцій, з якими ви можете детальніше ознайомитись у каталозі Trodat в інтернет-магазині «Олавтекс».

Компанія гарантує, що після експлуатації штемпельної продукції компанії у вас залишаться лише приємні враження.

Де можна придбати Trodat?

Придбати продукцію австрійського бренду ви можете у магазині штемпельної продукції Olavtex. У каталозі можна ознайомитись з наступними категоріями товарів:

  • Штамп самонабірний Trodat дозволяє не замовляти нові кліше у разі зміни інформації про компанію: конструкція передбачає наявність спеціальних пазів, у які можна вставити потрібні літери.
  • Нумератор автоматичний Trodat - один із варіантів штампу, проте з його допомогою можна проставляти лише цифри. Найчастіше застосовуються у магазинах та на фінансових підприємствах.
  • Датер Trodat потрібний для проставлення дати на документах. Виріб дозволяє суттєво скоротити час роботи з документацією.
  • Trodat печатки – засоби додаткового захисту документів. Відбиток проставляється поруч із підписом і є атрибутом безпеки.
  • Trodat чорнило (фарба штемпельна) . Барвники австрійської компанії призначені для заправки штемпельних подушок.
  • Подушка для печатки Trodat – елемент печатки або штампу, який просочений барвником. Подушечку необхідно періодично заповнювати чорнилом та замінювати.

Найбільш популярною є модель Trodat Printy 4911 . Дане автоматичне оснащення використовується для проставлення штампів, факсиміле, і характеризується наявністю в конструкції подушки, просоченої синім чорнилом.

Вибрати та замовити Штемпельну продукцію Trodat можна у каталозі Olavtex з доставкою в будь-який регіон України.

Замовити дзвінок

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Оберіть мову сайту:

російська українська